Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyen rosszak a fizetések?

Miért ilyen rosszak a fizetések?

Figyelt kérdés
Rengetek helyre beadtam az önéletrajzomat meg voltam állásinterjúkon és azt tapasztalom hogy a jobb fizetésű munkákra ami pl. nettó 400 ezertől kezdődik sose veszik fel úgymond az utcáról jött embereket hanem azokat inkább hátszelesek kapják meg. Na most az átlag meg elégedjeb meg mert én is annyit kapok nettó 250 ezer körüli fizetéssel és ha nem tetszik akkor mehetek mivel van sok jelentkező pláne a mostani helyzetben. A problémám az hogy ennyiből se autót se házat soha a büd@s életbe nem fogok tudni venni és még hitelt sem nagyon adnak. Lassan közeledek a 30 felé és a szüleim és mióta megszülettem nem gazdagok és sosem támogattak tehát mindent a 0-ról épitettem fel de hiába gyujtok vagy rakok felre már 5 éve akkor is mire elérek egy jelentős szinten bőven átlépem a 40 éves kort is akár vagy felettit.
2021. jan. 13. 22:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
szerezz iskolát
2021. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
6%
Szakiként megvan a havi 1 vagy 1,5 millió tisztán. Nem rinyálni kellene hanem életképes munkát csinálni. Elvégeztem egy 6 hónapos építőipari okj-t, le se lehet vakarni az ügyfeleket annyian keresnek. Árat is fogok emelni
2021. jan. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
63%

#22

Én az általánost sem jártam ki és 50 milliót keresek óránként.

Nyertem.

2021. jan. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
5%

"700k felett keresek egy átlag hónapban, ráadásul azért már az elmúlt 6-7 év hasonló vagy épp jobb volt, de így is örülök a kis belvároshoz közeli panelomnak, mert ezt tök egyedül is ki tudtam fizetni."


Szuper, hogy ennyit keresel tényleg. És a magánélettel mi a helyzet? Karrierista egyedülálló vagy, esetleg van kinézben család és gyerekek? Mert tényleg a fizetésed szuper csak azért gondolom nem megy együtt a kettő.

2021. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
58%
24: vannak jól kereső családos emberek. Az enyém mondjuk csak 600, és van mellé családom két gyerekkel.
2021. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
78%
#24 Hagyjuk már ezt a baromságot, hogy aki sokat keres, annak nincs élete. Ne próbálj meg ezzel kompenzálni, nem működik. Én jól keresek, barátnőm is van, barátaim is vannak. Heti 40 órát dolgozok itthonról, és hétvégén vagy este 6 után eszembe sem jutna bekapcsolni a laptopot. Egy több műszakban dolgozó embernek vagy nettó 200-ért robotolónak ezerszer inkább nincs élete.
2021. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
57%

@24 Heti négyszer hét órában dolgozom hétfőtől csütörtökig.


Gyereket soha nem is akartam, de elég boldogan élek a feleségemmel elég sok éve. Nem mindenkinek életcélja a szaporodás.

2021. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
26: Barátnőd van az még édes kevés. Ha feleséged és gyereked lesz, akkor elmondhatod, hogy munka mellett a magánéletben is sikeres vagy. Az elnyomó többségű jól kereső IT kocka a magánéletében egy 0. Tudom, mert az ismerőseim között is nem egy ilyen van. Ugyanez igaz az orvosokra, ügyvédekre, stb.
2021. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
62%
ez egyáltalán nem igaz. nagyon sok családos ember milliomos
2021. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
93%
28: Van ám aki nem akar gyereket, és tök jól megvan a jó egzisztenciájával a párjával. Ez a gyerek dolog pont a plebsnél jelent valami irdatlan nagy teljesítményt és életcélt, mert semmi másban nincs sikerük.
2021. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!