Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire megbízható a professi...

Mennyire megbízható a profession.hu,ha állást keresel?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem csak negatív tapasztalataim vannak velük kapcsolatban. Az egész cég egy nagy nulla.Hiába regisztrálsz,jó állást nem kapsz rajtuk keresztül,mert egy nagy kamu cég.

Több mint harminc helyre küldtem jelentkezést,de sehonnan nem kaptam visszajelzést,pedig nem vagyok műveletlen.



2021. jan. 14. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak a LinkedInt használom, sokkal több minden van rajta.
2021. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Hogy függ össze a Professionnel hogy nem kapsz munkát rajta keresztül ???????????
2021. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez kb olyan, mintha azt mondtad volna, hogy a netpincér egy nagy átverés, mert szar volt a hambi amit a múltkor rendeltél...
2021. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
A kérdésed alapján én inkább a képességeidben és/vagy az elvárásaidban keresném a hibát.
2021. jan. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
A Profession.hu csak egy "hirdetőtábla", ráadásul nem is olcsó, elég sok pénzt fizet egy cég, hogy kint legyen a hirdetése. Attól hogy a megpályázott helyekre nem téged vesznek fel, vagy nem jeleznek az nem az ő hibájuk.
2021. jan. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk most adtak fel rajta hirdetést, 55 ha alap/db dolgokat akarsz, és +10-20-30 ezerért kiemelik. Mondjuk ahol vagyok olyan önéletrajzok jönnek be, hogy könnybe lábad a szemem, annyira rosszak :D Mivel az én helyemre keresnek embert, ezért azt ki is rostáltam egyből aki jpg.-kénz küldte, vagy nem írta oda a file-nevébe a nevét legalább.
2021. jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Egy ilyen CV is lehet jpgben, te meg kirostálod: [link]


A fájlnévnek meg nem sok köze van a hozzáértéshez. Az enyémet pl CV-Eng.pdf nek hívják, ha éppen úgy esik, utánateszem a monogramom, de ennyi. Az a lényeg, ami benne van.


Szóval gyanítom, nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

2021. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
200+ önéletrajznál nem fogm egyesével se kiírogatni, pláne nem átírni hogy Kissné Mancika,vagy Varga Pityuka. Pláne, hogy ha beküldenek 50-en egy Önéletrajz.pdf névvel ellátott dokumentumot. Nincs erre felesleges idő, szerintem alap, hogy legalább a becses nevét odaírja. Pinteresten még nem kaptam önéletrajzot, de a jpg-ként küldöttet teljesen szakmaiatkannak tudom csak értékelni.
2021. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Aki jpg-ben küld életrajzot azzal szóba sem szabad állni. Menjen kukásnak.


Én tanár vagyok és hülyét kapok hogy a 30 fős osztálytól 30 db "dolgozat.doc" érkezik és egynek sincs annyi esze hogy már a tárgy követelmények első sorát elolvassa: beadandó név + tárgynév + dátum....


ez 30ból 30nak magas.....

érthetetlen.

2021. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#5 Te adtad meg a jó választ.


Belátom,rosszul fogalmaztam a kérdés feltevésekor.


A Professionnal az a gondom,hogy amikor telefonon is megkeresem azt a céget,amelyiknél megpályáztam egy állást és érdeklődtem,hogy találkoztak-e a pályázatommal,akkor a válasz az egyértelmű nem volt.

Ez több alkalommal is előfordult,ami kérdéssé teszi,hogy érdemes-e rajtuk keresztül munkát találni? Sietve hozzáteszem,hogy volt olyan állás is,ahol velem együtt mindössze kilencen pályáztuk meg és mégsem kapták meg amit küldtem.

2021. jan. 16. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!