Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A logisztika területén mennyir...

A logisztika területén mennyire fontos több nyelv ismerete? Elég az angol, vagy pedig értékes, ha az ember mellette több másik nyelvet is beszél?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Több nyelv tudása sehol se hátrány. Nem lehet általánosságban megmondani, cégtől függ, hogy mennyire előny plusz nyelv és hogy melyik az a nyelv. Hiába tudsz mondjuk franciául az angol mellett, ha annak a cégnek, ahol dolgozol nincsenek francia partnerei.
2021. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Az angol (élő, szóban, írásban is használható) nyelvtudás az alap. Anélkül targoncás, irodai adminisztrátor szint fölé kerülni kb esélytelen. A több nyelv pedig maximálisan előny.
2021. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Magyarországon a német is elég jelentős, például az autóiparban.
2021. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyelv az alap, amit en olvasok allashirdeteseket minimum kozepszintu angol szóban és írásban is. Amikor en tanultam a szakmát okj-n sajnos nekem ezt “elfelejtették” mondani a tanáraim (csak diák legyen, meg a pénz felvetel utánuk) hogy anélkül kb 145eFt netto fizetes van igy most nyelvvizsgara kell gyúrni.


Egyébként sztem masodik nyelvnek a nemet-el nem lehet mellélőni itthon. De a 2 nyelv is pest és onnan nyugatra menve van nagy jelentősége.

Szóval angol-német elég hogy jó helyed legyen, erre rátolsz még esetleg ha van kedved/pénzed egy 2 eves fősulit es nem lesz bajod.

2021. jan. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!