Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme olyan helyen...

Van értelme olyan helyen dolgozni amit nagyon utálok?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hete vagyok ezen a helyen és már rühellem az egészet, nem látom semmi értelmét az elvégzendő feladatnak, nem is olyan mint amire eĺőzetesen számítottam. Szerintetek húzzam ki addig amíg el nem küldenek vagy dobbantsak már most?
2021. jan. 16. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Tudsz jobb helyet? Ennek megfelelően dönts!
2021. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Gondolj a pènzre, ne foglalkozz ezzel.

Közben azért nézelődj, aztán ha találsz jobbat akkor pattanj.

Aztán közben lehet megszereted még ott, és maradsz majd idővel meglátod.

2021. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
3 hét szerintem még nem túl sok idő, ha jól is fizetnek, én adnék esélyt, lehet, hogy később jobb munkák lesznek (vagy ha azért nem szereted, mert nehezen megy a feladat, később még belejöhetsz). Persze nézelődni lehet közben, és ha hónapok múlva is hasonlóak lesznek az érzéseid, akkor érdemes megcélozni a váltást.
2021. jan. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Még mindenképpen várj vele, főleg a jelenlegi helyzetben.
2021. jan. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehogy fizetnek jól, nettó 130 ezer a fizetés és állandóan menni kell (pl. rendszeres hétvégi munkavégzés).
2021. jan. 17. 08:32
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképp dobbants. A jelenlegi helyzetben is. Én a jelenlegi helyzetben váltottam, mert az előző munkahely lényegében átvert, szakmailag semmit se adott és még 2 hét és felkötöm magam ott.

Mondjuk sokáig keresgéltem, de utána viszont 2 hely közül választhattam.



Gőzerővel keress, olyan hozzáállással, mintha épp munkád se lenne. Ha beleragadsz, később csak még rosszabb lesz.

2021. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy úgyse fogsz ott maradni, akkor mondj fel, nem kell feleslegesen húzni egymás idejét. Te is nyugodtan tudsz interjúzni, a cég is tud helyetted mást keresni
2021. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát 130.000 ért olyan helyen ahol utálsz dolgozni inkább nézz más munkát minél előbb.
2021. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
200 ezer alatt fel se kelek. Te se tedd, holnap lépj ki, ennyiért csak lehúznak ezek a kizsákmányolók.
2021. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzátenném hogy Kelet-Magyarországon lakom szóval itt felesleges 200 ezres fizetésről álmodozni keresett szakma / végzettség nélkül. De szerintem is kevés ez a 130 ezer forint, főleg annak fényében hogy folyamatos munkarendben dolgozok tehát hétvégén is menni kell.
2021. jan. 18. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!