Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges, hogy egy határozot...

Lehetséges, hogy egy határozott idejű munkaszerződést a lejárta után határozatlanra módosítsanak?

Figyelt kérdés

Akik dolgoztak már határozott ideig, volt olyan, hogy a végén módosítottak határozatlanra, vagy meghosszabbították valamennyire? Esetleg egy új munkakört ajánlottak?


Nem tudom mennyire jellemző ez, nyilván oka van mindig, hogy fix ideig keresnek embert.



2021. jan. 17. 21:40
 1/4 _Girl_ válasza:
100%
Nekem ígértek korábban ilyet,de mivel 1 év után sem valósult meg, leléptem.
2021. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én pont dolgoztam így, idősek otthonában. Egy évre vettek fel, de végül módosították határozatlanra.

Azt hiszem, amiatt, mert olyan helyére vettek fel, aki betegállományban volt, huzamosabb ideje.

2021. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kormányhivatalba dolgoztam 4 évig úgy, hogy folyamatosan hosszabbítgatták (eredetileg fél évre kaptam kinevezést, aztán volt 2 1 éves és végül 1,5 éves kinevezésem is), amikor megelégeltem a határozott idejűt és új állást kerestem, akkor akartak határozatlan idejű kinevezést adni, szóval lehetséges, bár ez attól is függ, miért határozott időre vettek fel, ha mondjuk valaki szülési szabadságon van, akkor nem biztos, hogy van lehetőségük hosszabbítani, határozatlan szerződést adni.
2021. jan. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen
2021. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!