Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliek! Hogyan...

Munkanélküliek! Hogyan viselitek, hogy nem vesznek fel sehova?

Figyelt kérdés

Nekem borzalmas érzés

Jó szakmám van, ezen belül is folyamatosan utasítanak vissza vagy nem jeleznek. Gyárba nem hiszem el, hogy már bocsi de a buta cigányt is felveszik ,de engem nem. Nem értem :(



2021. jan. 20. 18:05
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
24%
Azért nem vesznek fel (tiféléket) mert a munkakeresés nálatok kimerül emailek küldözgetéséből.
2021. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
14%

A munkaresés nem ez. Felkészülsz az adott helyből,

utánaolvasol, normálisan felöltözöl, elmégy az interjúra, ahol meggyőzöd a hr-est hogy te kellesz nekik. És ezt hetente több helyen.

2021. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
92%
Gyárba túlképzett vagy, oda azért nem vesznek fel, máshol meg túljelentkezés van és 1milla munkanélkülit nem lehet 100 betöltetlen helyre felvenni...
2021. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
67%

"Jó szakmám van,"


Mi az a jó szakma?

2021. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 Fsms ***** válasza:
87%

Nehezen viseltem, h nem kellek sehova.

Nekem a Linkedin segített. Persze sokat pályáztam , bekerültem egy céghez lehúztam ott bő 2 évet utánna kinyílt a világ. Most ott tartok, h 2-3 projekten dolgozom gyakran hétvégén is , persze nem panaszkodom.


Ami fontos, h ne add fel legyen stratégiád hogyan hova pályázol. Naponta jelentkezz legalább pl. 5 helyre, lépj ki a komfort zónákból, ha kell . Amíg nincs állásod töltsd el az idődet hasznosan, képezd magad, tanulj nyelvet, etc.

2021. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

Első kettőnek! Mi van? Miből gondoljátok már " tifélék"? Hmmm?


" Hetente több helyen" persze mikor vissza se hívtak. Akkor ezek szerint szar vagyok mindenhova meg az " énfélém"


Érdekes

2021. jan. 20. 18:27
 7/55 A kérdező kommentje:

Jelentkezek,de úgy érzem valamiért már wc-t pucolni se kellek de nem tudom miért... Teljesen beleőrültem, már alig van a megtakarítsomból, nem tudom külföldre kitudok-e menni. Tescoba árufeltöltésre is 2 napot tudtam menni mert " betelt" holott pont beszéltem egy lánnyal ő mindennap tudott menni szombat is ( én is akartam szombaton) én akkor jelentkezten mikor 1 perce volt kitéve a hirdetés. Alig tudtam telón elérni ez volt x nap de. A csaj meg azt mondta 3 nap múlva ugyanaz nap du hívta.

Mit tegyek... Nem tudom de kezdem feladni.

2021. jan. 20. 18:38
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
#2: Te hülye vagy. Be se engednék sehova hívatlanul.
2021. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Bocsi de szerintem nem úgy megy, mint a filmekben hogy " na most én xy újságnál leszek újságíró és most bemegyek nagyon csinin viszek be 30 írást és ellesznek tőlem ájulva"



Szakmámat igazából nem írnám le mert civileknek nem egy szimpi pozíció

2021. jan. 20. 18:44
 10/55 A kérdező kommentje:
Ja + az elsőnek mintha egy önéletrajzon kívül bármi mást tudnál küldeni, meg hivatkozni esetleg pluszként miért te... Ahha oké legyek én az #" azféléésegykibebaszottxarpluszpárezeremberrelegyütt"
2021. jan. 20. 18:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!