Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a fizetés elfogadható egy...

Ez a fizetés elfogadható egy call centeres munkára?

Figyelt kérdés
Egy kisebb banknál lenne, azt szeretnék ha legalább egy évig ott maradnék. Konkrét osszeget nem mondott, de az én bérigényem hallatán (200.000) azt mondta hogy az a nagyon maximum amit kapni fogok. Ez elfogadható? Nincs sajnos tapasztalatom a call centeres munkákban ezért nem tudom, de korona miatt sajnos nincs munkám és nem is sikerül tálalni mást
2021. jan. 20. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Netto vagy bruttó? Nettóban jó, de bruttóban nevetséges.
2021. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén megerősítem az előző válaszolót, nettóba, ha neked elfogadható, akkor ok. Függ a jutaléktól, cafeteriatól, vállald el, aztán keress jobbat.

Bruttóban viszont el ne vállald, 15-18 éve kerestem ennyit Bankban call centeresként.

2021. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy bárhogyan töröm az agyam sajnos nem emlékszem hogy nettó vagy bruttó, de 75% hogy nettó lesz.

"vállald el, aztán keress jobbat." Ezzel csak az a baj, hogy külön kérték hogy legalabb egy évet maradjak. (Egyenként Budapesten lenne az állás ha ez számít valamit)

2021. jan. 20. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Határozatlan idejű szerződéssel akarnak felvenni? Ha igen, akkor igazából teljesen mindegy, hogy ők "mire kértek" szerződéskötéskor, simán válthatsz, csak a felmondási időt kell ledolgoznod.
2021. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy nem tudod, nettó vagy bruttó bért mondtak-e (bár fura), de azt se tudod, hogy te bruttó vagy nettó 200-at kértél-e, amire válaszoltak?

A négyes pedig jól mondja, határozatlan szerződésnél ne érdekeljen, mit szeretne a cég. Ha két hét után felmondasz, hát ez van.

2021. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Azért kérték, hogy 1 évet maradj, mert valószínűleg nem maradtak 1 évet sem, akik előtted ott dolgoztak. Ezen elgondolkodnék.


Az meg, hogy ők mit akarnak nem releváns, ez nem így működik. Ha nem megfelelő a munka, akkor nem kell ott maradnod a két szép szemükért.

2021. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A callcenteres idegölő munka. Pláne banknál, ahol a sok hiteles 90%-a agyatlan idióta.

Nettó 200 szódával elmegy, ha bruttó 200, akkor az női munka (csinálja a kxrva anyjuk).

Határozott idejű szerződéssel kiköthetik, hogy maradj egy évig, de ha határozatlan, akkor bármikor felmondhatsz, csak le kell töltenem a felmondási időt (ált. 30 nap)

2021. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha banki call center, akkor mindenképpen kell majd értékesíteni (értsd: minél szarabb hitelt rásózni a hülye ügyfelekre), és ha ez nem megy, akkor előbb-utóbb elküldenek. Ha meg sikerül (és nem olyan nehéz, a telefonálók 90%-ka tényleg egysejtű szellemi szintű panelproli), akkor a 200 nettó alap + jutalék már nem olyan rossz.

Én a helyedben kipróbálnám, mivel egyrészt ha jól értem, most nincs munkád, így ha egy-két hónapig csak, akkor sincs veszítenivalód. Ugyanakkor lehet, hogy bejön és te leszel a legprofibb hitelkártyakufár és hülyére keresed magad a mackónadrágos suttyókon.

De én félek, hogy az bruttó lesz, mivel ők honnan tudnák pl. hogy hány gyereked van, jogosult vagy-e egyéb adókedvezményre stb., mert ezek meghatározzák a nettó keresetedet.

2021. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Le kell szarni, mit kérnek. Addig maradsz, amíg ez neked megéri (nyilván a jogi szabályok betartása mellett).


A nettó 200 sajnos reális ebben a munkakörben. Ugyanez németül kb kétszer ennyit fizetne. Angolul is másfélszer.


Vállald el szerintem is, és közben keress jobbat.

2021. jan. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. jan. 21. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!