Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Home office alatt ti tartotok...

Home office alatt ti tartotok hosszabb szüneteket? Pl kiugrotok a boltba, leviszitek a kutyát, edzetek picit, főztök, etc?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 11-12 között edzek, aztán zuhany, kaja, 1-fél2 között pedig folytatom a munkát.
2021. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tartok. Ebédszünetet, amikor vagy eszek, vagy főzök, vagy elmegyek venni valamit. Illetve akkor is szünetelek, ha nagyon fáradt vagyok. A 8 óra munkaidő így is össze szokott jönni. A német kollégák meg minden napra beírnak egy 1 órás eseményt dél körül a naptárba, amikor "házon kívül" vannak.
2021. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Boltba ki szoktam ugrani, nyáron lerohanok meglocsolni a kertet, akár kimegyek futni.


Ez persze nem azt jelenti, hogy leveszem a céget 2-3 órára, mert HO-ban simán van, hogy reggel 8-tól este 8-ig dolgozom, de a meeting mentes időket magam osztom fel, munka-egyéb-munka vonalon

2021. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fsms ***** válasza:
100%
igen, a kutyussal megyek futni délben. Szerintem fontos egy kicsit kimozdulni.
2021. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyanúgy törzsidő van, mintha bent lennénk.
2021. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból igyekszem úgy intézni bent a dolgaimat, hogy a Home office-os napokon ne legyen itthon semmi sürgős, és akkor nem melózni. Nyilván, ha valamit muszáj, megcsinálom, de ha nem, majd a melóhelyen.


Amúgy nem megyek el itthonról munkaidőben, mert bármikor hívhatnak és kellhet a laptopom.

2021. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, érdekes mások rutinját olvasni :)
2021. jan. 21. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

En nem hasznalom ki.


A mult ev nyaran posztoltam egy strandos kepet a Messengeren.

Fönököm husz percre ra hivott es meg kellett nezni neki valamit a rendszerben.

Azt hitte hogy a strandon vagyok.

2021. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fsms ***** válasza:
71%

#8 : csak, hogy dicsekedjek (sorry) , dolgoztam egy nemzetközi projekten, persze sajnos 4 időzónában és sokat. Belga volt a főnököm, ha elmentem úszni uszoda, strand meghívót küldtem neki outlookban hogy oda megygek.

Ha nem mentem két napig megkérdezte miért nem, megyek!?

Persze reggel 5-6 körül kezdtem a kínaiakkal majd esete 10-11 körül fejeztem be USA nyugati part. szóval senkit nem érdekelt ha nem voltam online arra az időre.

2021. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!