Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudnám teljesíteni a 6...

Hol tudnám teljesíteni a 6 hetes logisztikai gyakorlatom?

Figyelt kérdés

Ha van itt logisztikával foglalkozó vagy HR-es szakember, kérem segítsen.

Végzős vagyok műszaki menedzser szakon, logisztika szakirányon. Olyan helyet keresek, ahol teljesíteni tudom a képzéshez tartozó 6 hetes gyakorlatot. Számtalan helyen jelentkeztem már e-mailben/telefonon, de sehova nem sikerült még bejutnom.



2021. jan. 21. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
És annyira idióta vagy, hogy még egy településnevet se tudsz ideböfögni?
2021. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam leviheted a szemetet hetente 2x, igazolok neked 5 napot, akkor már csak 5 hetet kell megoldanod.
2021. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lássuk csak logisztikai gyakorlat... szerintem keress mondjuk temetkezési vállalkozót, komolyan neked diplomád lesz?
2021. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Budapest, Székesfehérvár, Dunaújváros elérhető számomra.
2021. jan. 21. 13:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3: ne aggódj, nem lesz neki! hiszen a gyakorlatát sem tudja megszervezni egyedül :)
2021. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Waberers Logisztika, BILK Logisztika, Gebrüder Weiss Dunaharaszti, Laagermax, Duvenbeck, Pro logis, Kühne & Nagel, Nagel Hungaris, AR Trans, mind ott van a környékeden.

De tulajdonképen pest környékén bármelyik ipari parkban találsz logisztikával-szállítmányozással-raktározással foglalkozó cégeket.

2021. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek nagy részével már próbáltam felvenni a kapcsolatot, de vagy nem válaszoltak, vagy elutasítottak.
2021. jan. 21. 16:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül megpróbálhatod még a termelő egységeket is, szinte mindnek van logisztikája. Porshe Hungária, Papas Auto, Honda, Wallis Motor, Aldi Logisztika, Lidl, Tesco logisztika Herceghalom, Spar raktárközpont Bicske, Higinet, DHL, DPD, valamelyik csak alkalmaz.
2021. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ebből ALDI, LIDL, Tesco, Spar az volt, a többit megpróbálom.
2021. jan. 21. 16:35
 10/12 anonim ***** válasza:
P&G? Az egyik legjobb cég ahol csinalhatnád a gyakorlatod. Bár mondjuk ez inkább supply chain, na mindegy.
2021. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!