Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit válaszoljak erre az...

Mit válaszoljak erre az állásinterjún?

Figyelt kérdés
Mondjuk ,hogy miért szeretnék az Aldinál dolgozni?
2021. jan. 23. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Mert fizetni kell a számkáidat valamiből
2021. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szeretem ezeket a hr-es kérdéseket. Vajon ezért tanultak évekig?
2021. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Kamuzz valamit. Pl azért, mert jókat hallottál a munkakörülményekről
2021. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most komolyan
2021. jan. 23. 19:12
 5/13 KárpátokGéniusza ***** válasza:
76%
"Mert jobb mint a Lidl" :)
2021. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb 20 éve jöttek elő ezekkel a kérdésekkel, tiszta gáz volt az egész, még nekem kellett bemutatni a céget, ahol ők dolgoznak. Szerintem értelmes ember nem kérdez ilyet, hiszen erre az lenne az őszinte válasz, hogy a számlákat ki kell fizetni valamiből, dolgozni kell, és itt hirdettek állást. De ha ezt mondod, azt nem szeretik, hát mondd azt, hogy ennek a cégnek elég megbízható a híre, és szeretnél egy biztos helyet magadnak.
2021. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igen utolsó ez így van
2021. jan. 23. 19:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez valóban nagyon hülye kérdés. Hozzánk is sokan jelentkeznek, de eszembe nem jutna ilyen ökörséget kérdezni, nyilvánvaló, hogy nem ez álmai munkahelye, és ha előadna egy ilyen "csupa jót hallottam a cégről bla bla" szöveggel, csak mosolyognék, hogy milyen aranyos.

Ha valahol ezt tényleg komolyan megkérdezik, hát, nem is tudom, milyen választ várnak. Bár az Aldiról kivételesen tényleg lehet jókat mondani. Mostanában sok cikk megjelent az Aldis fizetésekről meg a fejlesztésekről, olvasgass róla kicsit, aztán lesz mit mondani. :D

2021. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fsms ***** válasza:
100%

Esetleg, egy barátom dolgozik az Aldi nal és jól érzi magát , megbecsülik a munkáját , könnyen be tudott illeszkedni.

Közel van a lakhelyemhez ami külön előnyt jelent.

2021. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
előbb a nettó aztán a válasz tanuld meg
2021. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!