Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő kamionosként ha 4 hetes...

Kezdő kamionosként ha 4 hetes ciklusra mennék, mely cégek vennének fel és ez dúrván mekkora fizetést vonzana magával?

Figyelt kérdés
Az érdeklene jobban, hogy jelenleg mely cégek adják a legjobb fizetést kezdőknek nemzetköziben. Illetve hol jobb nézni céget itthon vagy szlovákban? Perfekt angolom van. Szívesen vállalnék ott kint is de a brexit miatt nem tudom, hogy most miként megy ott a dolog.

2021. jan. 24. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Bárhova felvesznek kb. sehol nincs ember. Ha egyik nem tetszik, másnap kezdesz máshol. A pénz 150-200 nettó/hét.
2021. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdőként baromira nem veszik fel bárhova...
2021. jan. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
dehogynem. A brexitnek meg nem tudom mi a franc köze van az itthoni munkavállaláshoz lol :DDD Szlovákban kb ugyan az a helyzet, mint itthon, 500 valahány eurós alapbér meg 50 tő 60 euróig napidíj. Van pár magyar ismerős szlovák cégnél, de mondjuk szlovákot magyar cégnél még nem nagyon láttam, ez lehet elmond valamit, én egyszer dolgoztam szlovák cégnél de csak mert az anyacég egy belga cég volt belga melóval, de nem volt magyar részleg, de kb eddigi karrierem legszarabb munkahelye volt, de nem hiszem hogy a szlovákok miatt lett volna, szerintem tuti vannak ilyen idióta cégek magyarban is.
2021. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

#2 ha sehova nem vennék fel a kezdőket akkor egy darab kamionos se lenne valahol el kell kezdeni...


A kérdésre válaszolva 300-400 ezret mondanék.

2021. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 Írtam én hogy sehova nem veszik fel?? Azt írtam hogy nem veszik fel bárhova...

Az a 300-400 meg inkább 500-600 között van, kezdőként, 4 hetezéssel. Friss tapasztalat, nem hasraütés szerűen "300-400 ezret mondanék".

2021. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
#5 igen pontosan ezt írtad :)
2021. márc. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
#5 Borsodban pedig annyi nem hasraütés szerűen mondtam...
2021. márc. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálad az hogy nem veszik fel bárhova és az hogy nem veszik fel sehova, egy és ugyanaz?! :'D Na sebaj, nem az én problémám hogy nem megy a szövegértelmezés.
2021. márc. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#8 igazad van én értelmeztem rosszul
2021. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!