Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy havi gyakornoki munkát is...

Egy havi gyakornoki munkát is beírhatok az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok. Egy hónapnyi gyakornoki munkát vállaltam el, viszont ezt nagyon kevésnek érzem. Ezt is beírhatom az önéletrajzomba?

2021. jan. 27. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Hát 1 hónapnak valóban nincs sok értelme. Nekem volt egy munkahelyem, ahol 3 hónapot voltam, de azt se írtam bele. Semmi pluszt nem ad hozzá, sőt, inkább kérdéseket szül.
2021. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem mindegy hol, BIG4-t azért be lehet írni, random német összeszerelő üzemet kevésbé.
2021. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fsms ***** válasza:
100%
Mennyire illeszkedik bele szakmailag? Ha igen pl. Meg említhetem a motivációs levélben is. De valóban 1 hónapot ritkán tesznek cv be.
2021. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi más szakmai tapasztalat nincsen, írd bele mindenképpen. Ha van más, akkor azokba építsd bele valahogy az 1 hónapos munka alatt elvégzett feladatokat, megszerzett skilleket, ha van ilyen.
2021. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!