Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha jelentkezem egy meghirdetet...

Ha jelentkezem egy meghirdetett állásra a miskolci joysonba a joysonsafety.hrmaster.hu oldalon keresztül, akkor miért nem akarnak valamit is egyáltalán visszajelezni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta jelentkeztem és folyamatosan látom, hogy újra és újra meghirdetik azt a pozíciót! Ilyenkor most mi van? Kamu lenne az egész joyson?

2021. jan. 27. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert rajtad kívül van még 2356 ember, aki jelentkezett!
2021. jan. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja persze, és akkor miért hirdetik meg újra és újra ugyan azt a pozíciót?
2021. jan. 29. 17:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyik se ér egy lyukas kifúrt kétfillérest sem.
2021. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jeleztek már,felvettek? Én is ezen gondolkodom,hogy ott jelentkezem a bőrvarrásra. Álló munka nekem kilőve. Valaki van ott?
2021. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsi látom most írtad ki a kérdést. Már azt se tudom milyen hónap van :D
2021. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es, még nem jeleztek vissza, szörnyű ez a vállalat. Már nagyon rég jelentkeztem több pozícióra is de egyikről se semmi azóta sem és az a baj, hogy csak ezen a hr master anyám kínján lehet oda jelentkezni.
2021. jan. 30. 23:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Ma én is elküldtem,hát kíváncsi leszek.
2021. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia. Most hivtak, holnap 9re bekellene menni. Ha gondolod megadom a számát, kiirta, matávos, felhívhatod. Vagy gyere velem :D
2021. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1 évet voltam ott a bőrözésen. A munka maga nagyon jó. Azt szerettem. Ellenben az akkor ott lévő műszakvezető nő, minden tekintetben alkalmatlan volt a pozíciójára. Állandó hiszti, parancsolgatás, stb... Ilyen undorító felettesem sehol nem volt.

Mióta én eljöttem, sok mindem változott, így napra kész infóm nincs.


Nekem anno 1 hétbe telt a be kerülés. Most így vírus közepette fogalmam sincs.

2021. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem varrásra hívtak. De,hogy még a brutto fizetést sem mondta el telefonba,elgondolkodtat. Vagy olyan keveset adnak,hogy tudja ki sem megy az ember!? Érdekes..
2021. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!