Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás állás fizetését...

Diplomás állás fizetését érdemes a hiperes árufeltöltők béréhez mérni, hogy lássam mennyire semmit nem érek?

Figyelt kérdés

Diplomásként diplomás munkakörben a GBM-et kapom, ami bruttó 210/nettó 140. (most lesz tán 4% emelés)


És azzal szórakozom, hogy portálokon a nagy hiperláncok árufelöltői raktárosi béreit nézem -mennyit fizet lidl aldi tesco spar penny stb


És azt látom, hogy szó szerint NEM LÉTEZIK olyan hiperlánc, amelyik a legutolsó 8 elemis kezdő árufeltöltőnek ki merne fizetni bruttó 210-et. Mindenütt magasabb a bér ennél.

Nekem meg diplomásként ennyi.

És nem is lesz több. Amíg itt maradok addig nem.


Érdemes így összevetni munkaköröket szektorokat? hogy egy 8 elemis dobozpakolónak a nagy rabszolgahajcsár teszkó nem mer nettó 140-et adni...nekem meg mernek.


2021. jan. 30. 14:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

Átérzem a problémádat, 6 év egyetem után. És ha továbbképzem magam, akkor is legfeljebb ilyen rongyos 20k-val lesz több a fizetés, nem éri meg beleölni a pénzt a képzésbe se.

Hát igen, ez Magyarország.

2021. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Érdemes.
2021. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

és milyen tanulságot szűrjek le a semmin kívül?

Hogy el lehet menni-ezt már hallottuk-és ezen kívül?

2021. jan. 30. 15:24
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Ez a mondat a lényeg: Amíg itt maradok addig nem


A TE döntésed, hogy maradsz vagy mész.

2021. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Na ja és hova menjek? mert tényleg max dobozt pakolni mehetek-oda meg kösz, nem megyek.mindegy mennyit adnak ha 10x ennyit adnának se mennék.
2021. jan. 30. 15:27
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Akkor marha vagy hogy maradsz.
2021. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
újra megkérdezem: hova menjek? a teszkóba? Kösz, akkor maradok.
2021. jan. 30. 15:31
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ milyen diplomád van. Én gépészmérnök vagyok vidéken ( Dél -Mo.), netto 210 ezret kapok. Egy év alatt letettem a német felsőfokút, márciusban kezdek egy SSC-nél. Viszlát mérnökség :)
2021. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj de a multkori kerdesedhez is kiirtam ezt az allast. Ha ilyen szerencsetlen vagy, hogy ide sem palyazol, versenyszferaba akkor komolyan megis mi a rakot varsz? [link]
2021. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

"Felsőfokú végzettség (főiskolai/egyetemi diploma)


• igazgatásszervező, igazságügyi szervező, közigazgatási menedzser, jogász


• 3 év szakmai, 2 év olajipari tapasztalat"


és ezeknek én mind megfelelek igaz-e?


HÁT...

2021. jan. 30. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!