Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom bevállaljam-e, mit...

Nem tudom bevállaljam-e, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mesterhallgató vagyok, gazdasági területen.


Felvettek egy nagyon jó céghez gyakornoknak, multi, a területén a legnagyobb és legjobb. Ráadásul szakmába vágó gyakornok lehetnék. Nincs minimum óraszám kikötés, rugalmas beosztás, lehet home-office is alkalmanként, tehát suli mellett is menne. Nyugat-Magyarország egyébként.


Egy gond van:


A munkahely az otthonomhoz képest kb. 35km-re van és jelenleg tömegközlekedéssel utazom. Sajnos kevés busz is jár oda és emiatt reggel 6-kor kell kelnem és délután 5-kor érek haza. Tehát ez lenne számomra egy átlagos munkanap. Nem tudom bevállaljam-e így.


Mit gondoltok?



2021. jan. 30. 19:41
1 2
 1/11 Fsms ***** válasza:
97%
Ha lehet home office egyezz meg heti 1 nap bejárásban azt túl tudod élni. Ha jó lehetőség ennyit be lehet vállalni .
2021. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Heti 3 nap bejárást gondoltam és 2 home-officet.
2021. jan. 30. 19:48
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Szóval a legjobb és legnagyobb céghez felvesznek rugalmas beosztásba gyakornoknak, akár home office is játszik és azon aggodalmaskodsz, hogy 35km-t kell utaznod.

Van baj a fejekben néha, úgy látom....

2021. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Ez az átlagember átlagos munkarendje

Üdv a felnőttek világában.

Ha ez nehezedre esik, akkor kérj anyuéktól egy olcsó kocsit, ha kapsz egy kis pénzt a gyakornokoskodásra, akkor meg tudod tankolni.

Aztán fél év múlva jó eséllyel elvesznek főállásba.

Problem solved

2021. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezen még gondolkozol?
2021. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nos igen, a felnőtteknél előfordul, hogy reggel 6-kor kell kelniük, és 5-re érnek haza. Én mondjuk 5-kor végzek a munkahelyemen, onnan még kb 40 perc, mire hazaérek (bár most home office).
2021. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem is értem, mi a kérdés. Ha elszalasztod, meg is érdemled.
2021. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
35km??? Áá, nem ér annyit, hagyd a francba.
2021. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

"Emiatt reggel 6-kor kell kelnem"


Szerinted aki felnőtt létére dolgozik, 8 órára jár, netán gyereke is van, mégis mikor kel fel?

Arról már nem is beszélek, hogy Lidl, Penny reggel 6-kor nyit és ott vannak az eladók - szerinted mikor kelnek?


"rugalmas beosztás, lehet home-office is alkalmanként,"

És 35 km-re van? Hát, ez tényleg baromi nagy gond.


Elhiszem, hogy kényelmesen szeretnél élni, de próbálj meg egy kicsit másképp hozzáállni a munkához, mert ha egy nagynevű céghez felvesznek és már ez nehézséget okoz Neked, hogy még home office-ozni is lehet, mégis probléma a bejárás, akkor lesznek ott gondok.

Igen, fáradságos munka dolgozni, de mégis kell, hogy képes legyél önálló életvitelre.

2021. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen
2021. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!