Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kollégákat bejelölni facebookon?

Kollégákat bejelölni facebookon?

Figyelt kérdés

22éves vagyok,végzős egyetemista és bekerültem egy céghez gyakornokként,1 hónapja.

Sokszor feldobja a facebook ajánlásba a kollégákat :D viszont nem tudom illik-e bejelölni őket.

Egyedüli gyakornok vagyok az osztályon,35-40-50es korosztályba tartoznak a kollégák.

Jóban vagyunk,mármint bent a minkahelyen,nyilván azon kívül nem nagyon lógunk együtt,nekik mind családjuk van én pedig ugye velem egyidős barátokkal szoktam lógni. De a cégben nagyon jóban vavyunk mint kollégák,sokakkal ebédelni is járunk együtt ebédszünetben.

Ők nem jelöltek be,nyilván van jobb dplguk is mint utánam koslatni facen:D

Bejelölhetem őket így gyakornokként,vagy nem illik?

22L



2021. febr. 2. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor bekerültem gyakornokként nem jelöltem be soha senkit, még a gyakornok kollégákat se, de nekem az a filozófiám, hogyha valaki szeretne, akkor megkeres a facen és bejelöl engem, de egyébként nincs ilyen, hogy nem illendő dolog, vagy ilyesmi, nyugodtan jelöld be őket.
2021. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakornokként megvártam, hogy engem jelöljenek be. Nincs sok értelme, mert csak fél évet voltam ott gyakornok, utána váltottam. Azóta is van 3 ismerősöm onnan, de nem beszélek velük, nem követem a tevékenységeiket semmit, csak úgy vannak.
2021. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bejelölheted, de ne tulajdoníts nagy jelentőséget, annak, ha nem reagálnak rá, valakinek ez egyáltalán nem fontos.
2021. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen helyzetben vagyok most, csak 1 évvel idősebb, és rendes meló. Én Facebookon szerintem senkit sem fogok jelölni (nincs is fönn a telefonomon pl, nem igen használom), emellett az privát dolog, ennél fogva maximum majd a közelebbi kollegákat fogom pár hónap után, de LinkedIn-en kb aki visszaköszön már jelölöm is, az erről szól.
2021. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Ez nagyon izgi helyzet, azt tudnám javasolni hogy a valóban fontos dolgokkal foglalkozz a baromságok helyett, lásd kit jelölj be félig-meddig ismeretlenül Facebookon.
2021. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ari. A kollégák nem haverok. ha új helyen bejelölnek, megmondom nekik, hogy nem akarom visszaigazolni, mert az az ÉN felületem és nem akarom, hogy tulaj, felettes ott like olgasson meg nézegesse a dolgaim. Nem rá tartozik.


Én is mindig, mindenkivel jóban vagyok, amíg ott vagyok. Utána nálam a közös piálás meg facebook nem fér bele.

2021. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez az első igazi irodai munkm, nem tudtam mit hogyan kéne kezelni:D

Lehet,hogy kicsit hülyeségnek tűnik amit kérdeztem:D

2021. febr. 2. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem, sokan bejelolik egymast meg like olgatjak egymas kepeit. De nalam ez olyan...gaz.
2021. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miert nem Linkedinen jelolod be oket? Mindenki ott koveti a kollegakat. Nalam fel nem merult, meg gyakornoktarsakat is csak akkor jeloltem vissza instan, mikor megsuznt a munkaviszonyom.
2021. márc. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!