Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkára alkalmas...

Milyen munkára alkalmas az,aki ügyetlen, nem egy villám és tanulási nehézségek miatt nem tudott értelmes szakmát tanulni?

Figyelt kérdés

Szülőknek javasolták,hogy kisegítő iskolába kellene járnom, de gondolom nem akarták "égetni " magukat.

Csökkentett teljesítménnyel csak szenvedek. Külföldre jöttem és itt mégnehezebb. Tanulom a nyelvet, jóval többet tudok, mint az alapok, de a betanitott munkához szerencsétlen vagyok. Senki nem fog azért alkalmazni, mert hogy van bennem akarat és csinálni akarom. Teljesítmény a lényeg mindenhol.

34 évesen egyedül szenvedek. Párkapcsolataim inkabb romboló jelleggűek voltak, mint építő. Nem is érdekel az élet ezen része.


2021. febr. 2. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
De neked legalább voltak párkapcsolataid, ezzel már előrébb jutottál mint én 😄
2021. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Max annyiban, hogy utólag jöttem rá, hogy a legtöbb csak időpazarlás. 😀
2021. febr. 2. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!