Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ács vagy burkoló szakma, amit...

Ács vagy burkoló szakma, amit érdemesebb ki tanulni?

Figyelt kérdés
Ez a két szakma tetszett meg legjobban, amikben volt is részem, de nem tudom melyiknek van nagyobb jövője, illetve melyik az amelyikkel biztosan mindig lenne munkám és keresetem. Tudom nem összeegyeztethető a két szakma, mert nagyon mást csinál mindkettő, viszont tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

2021. febr. 7. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Mindkettő milliókat keres havonta, nagyon megéri
2021. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Egyénileg egyiknek sincs, hameg már vállalkozol nem számít a szakképesítés, ha az embereidnek megvan!
2021. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Burkoló
2021. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Ács mellett elgondolkodnék a bádogos szakmán is. Egyre több a fém szegély az épületeken és egyre több maga a fém lemez burkolat is szóval nem csak csatornát kell szerelni. És évente végez belőle vagy 20 darab. Nem nehéz gerendákat kell emelgetni mint egy ácsnak, és nem is készít ki a por mint egy burkolót.
2021. febr. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
További előnye, hogy kevésbé kell melléd segítség, nem úgy mint egy ácsnak szóval könnyebb vele saját vállalkozást indítani.
2021. febr. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Az ács jobban keres, viszont a burkoló sokkal tovább tud dolgozni és azzal is össze lehet hozni egy havi 600-700ezret és még megszakadni sem kell érte.
2021. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
másfél-2 millió is simán megvan burkolóként havonta
2021. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Ácsnak lenni tök jó. Nyáron a 600 fokba, télen a -50-be egyensúlyozhatsz a tetőn. Haverom 16 éves kora óta nyomja, rengeteget dolgozik, és 30 évesen úgy néz ki mint egy 45 éves. Pénzed meg csak akkor lesz belőle ha vállalkozol és jó vagy, ha nem, akkor ugyanezt éhbérért csinálhatod valami tajparasztnak. A burkolók meg milliárdosok, mint tudjuk.
2021. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8: ezért írtam a bádogost. 25 ha végez belőle évente egy 10 milliós országba. Ott meg nem fizetés szóba sem jöhet.


Katás kisvállalkozó bádogos ismerőseim meg konkrétan csak azon gondolkoznak, hogy 50, 100 netán 150 ezer/nap a munkadíj a feladattól függően. És nem viccelek.

2021. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
meg tudom erősíteni az utolsót, bádogos napi 150 ezer Ft alatt az ujját nem mozdítja meg. komoly milliókat raknak zsebre havonta
2021. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!