Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ernst & Young online teszt...

Ernst & Young online teszt után hány nappal szoktak visszajelezni?

Figyelt kérdés
Tegnap irtam meg, az eredményemet nem tudom, mert nem írt ki százalékot a végén.
2021. febr. 8. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Erről lemaradtál. Évek óta nem létezik Ernst & Young, ha még náluk írtad a tesztet, akkor már nem fognak visszaszólni.



Amúgy nincs ilyen, hogy "szoktak". Mennyire sürgősen kell nekik az ember, mennyire ér rá a szakterüet foglalkozni vele, ki van éppen elhavazva/szabin azok közül, akik döntenek... Millió szemponton múlik, hogy már holnap szólnak, vagy 3 hét múlva (esetleg soha :))

2021. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első, akkor ezek szerinted kik?

[link]

2021. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első, akkor nálunk 4 éve ilyen kamus cég könyvvizsgál gondolom :D


Kérdező szerintem hamar fognak, mondjuk én most csak a könyvvizsgálat részt ismerem, de ott olyan munkaerő hiány van, hogy eszmélet... és minden jöttmentet felvesznek a tapasztalataim szerint, mert hogy a mérleg-eredménykimutatás struktúrát nem ismerik azok, akik engem ellenőriznek, az nagyon gáz.

2021. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

2: ez az EY Ott van a honlapjukon


Ha már jelentkezik valahova az ember, akkor illik tisztában lenni egy 8! éve történt eseménnyel: [link]

2021. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 A cégjegyzékben még mindig Ernst & Young Tanácsadó Kft. szerepel, mint cégnév, ha már mindenképp kötekedni akarunk.


#3 Én adótanácsadásra jelentkeztem, nem tudom ott milyenek a viszonyok, nem hinném, hogy nagy hiány lenne.

2021. febr. 8. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom visszajeleztek-e azóta, nekem anno elég hamar, kb 2-3 nap után, hogy mehetünk tovább :)
2021. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Visszajeleztek a teszt után elég hamar, az interjú óta viszont azóta sem történt semmi, pedig már 3 hete volt.
2021. márc. 2. 20:03
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én most állok az online teszt előtt, van bármi tippetek, ötletetek, hogy miből áll, mire számítsak?
febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!