Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem mellett ennyi órát...

Egyetem mellett ennyi órát dolgozni?

Figyelt kérdés

Felvennének egy nagyon jó céghez,heti 25-30óra munkával.

Egyedül 2 napom a teljesen szabad,a többin vannak óráim,az egyik nap reggeltől estig, a másik 2 nap pedig kb 2ig,nagyrészt mind névsoros gyakorlatok.

Nagyon nagyon szeretném ezt az állást,ugyanis jön a szakmai gyak is+tényleg egy top cég.

Szerintetek megkérdezhetem,hogy lehet -e azt,hogy pl amikor teljesen szabad egy napom,akkor ne csak 8 órát,hanem pl 10 órát dolgozhassam? Nem fognak hülyének nézni?

Mert így meg tudnám oldani a várt óraszámot,másképp nem biztos.

22F



2021. febr. 8. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Vagy kérj egyéni tanrendet az egyetemen.
2021. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem láttak már egyetemistát, tudják hogy megy ez, és meg lehet beszélni.
2021. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos már elkezdődött a félév,kész az órarendem. Szerintem ha már elkezdődött,nem lehet egyéni tanfendet kérni,az előbb kellett volna. A munkalehetőség viszont csak most jött.
2021. febr. 9. 01:14
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy hova jársz, de egyéni tanrendet lehet évközben is kérni az én egyetemen. Szerintem járj utána, egy próbát megér!
2021. febr. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy inkább a munkahellyel próbálnék egyeztetni, ha az a lehetőség még csak most jött, akkor ott még nem vagy "megmelegedve", "alkuképes" pozícióban vagy :-)
2021. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az egyik big 4 cég,úgyhogy nem nagyon érzem magam alkuképes helyzetben:D

Megpróbálok az évközbeni egyéni tanrendnek is utánajárni.

2021. febr. 9. 12:38
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
De könyörgöm, egy kérdést simán megér!4 Ha meg nem lehet megoldani, akkor még mindig ráérsz az egyéni tanrend iránt érdeklődni. Egyébként ha hiszed, ha nem, az ilyen nagy cégek elég rugalmasak szoktak lenni.
2021. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra készülj fel, hogy a legtöbb egyetemen nincsen egyéni tanrend.
2021. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Én 3 napra tudtam összesűríteni az órarendem egyetem utolaó évében. Egyik nap nem volt gyakorlat/labor, csak előadás, megbeszéltem oktatókkal hogy munka miatt erre nem fogok járni, így tudtam heti 3 napban dolgoznim azaz 24 óra. A 25-30 óra így kétséges, de velük is meg lehet állapodni.
2021. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy általában tényleg megértőek, diák vagy, fontos a suli. A minimum óraszámot próbáld meg valahogy összehozni azért, de amit mondasz az működhet, párom is így dolgozik most, hogy kevés napot van de akkor 10 órát, szintén big4. A vizsgaidőszakban pedig elég szólni majd, hogy vizsgázol és ekkor meg ekkor nem leszel, ugye akkor nem is biztos hogy összejön a 25 óra egy héten, de többségben azért jofejek a diákokkal és megértik az ilyet :)
2021. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!