Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezés után mikor szólnak...

Jelentkezés után mikor szólnak vissza (gyakornok)?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy nagy céghez egy gyakornoki pozícióra (van szakmai tapasztalatom is a területen). Viszont azt írja a német nyelvtudás előny. Nos nekem ez nincs. Beszélek 2 idegen nyelvet,de a németet pont nem.

Tegnap jelentkeztem,de még nem kerestek. Azt írta a jelentkezésnél,hogy amint lehet felveszik a kapcsolatot.

Ha tegnap délután jelentkeztem és ma már nem keresnek,akkor ennyek annyi? Vagy jelentkezés után mennyi idő után lépnek kapcsolatba?

Az előző helyen ismerős által jelentkeztem,aznap visszaszóltak,másnap interjú és délutánra mondták is,hogy fel is vettek.

Szóval elég türelmetlen vagyok most.



2021. febr. 9. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképesztő, majdnem eltelt 24 óra, és még nem szóltak vissza? Pedig bizonyára te voltál az egyetlen jelentkező az utóbbi napokban és a cég vezérigazgatója egész éjjel a CV-det bújta.
2021. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt sose lehet tudni előre, lehet másnap, lehet egy hét vagy egy hónap múlva. Lehet soha.
2021. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el, ilyen buta diákra nem hiszem hogy van szüksége a cégnek.
2021. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Visszaszóltak az előbb:D csak nagyon szeretném ezt az állást és nagyon isegeskedtem.
2021. febr. 9. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Privátban megírod melyik cég?
2021. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!