Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webkam modelkedni megéri?

Webkam modelkedni megéri?

Figyelt kérdés
Jól lehet keresni?

#modell #Webcamera,
2021. febr. 10. 05:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Olyasmi mint a Livejasmin?
2021. febr. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Igen kb.
2021. febr. 10. 05:36
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

Ott alighanem ilyen 40€/órákat lehetett keresni (most nem tudom mennyi).

Szóval ha akadnak nézők, akkor mindenféleképpen megéri anyagilag.

De az hogy mennyien fognak fizetni és milyen sűrűn az nyilván tőled függ. Mert ha pl bűnronda vagy, akkor olyan nagy pénzeket azért ne remélj :D

2021. febr. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Értem köszi,,Hogyan kell belefogni, mibilról is működik vagy otthon kell lenni kamera előtt, mobilkamera nem jó?
2021. febr. 10. 05:45
 5/34 anonim ***** válasza:
78%

Azért szerintem ilyesmihez nem ártana asztali számítógép vagy laptop, illetve a kamerának is nagyon jó minőségűnek kellene lennie.

Elvileg működik mobilról is, de ha belegondolsz csak jobb normálisan szobában, gép előtt.


Belefogni nem hinném, hogy nehéz. Csak beregisztrálsz, kitöltöd az adataidat és kb ennyi.


Egyébként meg örülhetsz neki, hogy nő vagy, mert így itt van ez könnyű pénzkereseti lehetőségnek. Nem egy-két modell szedte már meg magát alaposan ezzel.

De ezzel szemben nekem férfiként egész nap keményen dolgoznom kell, hogy megkeressek annyit, amennyit te egy-két óra alatt. Szóval értékeld a sorstól, hogy kizárólag azért, mert nőnek születtél ekkora lehetőségeid adódnak 😁

2021. febr. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!
2021. febr. 10. 05:57
 7/34 anonim ***** válasza:
86%

És nem ártana idegen nyelveket is tudni ehhez.

Gondolom az angol már folyékonyan megy, azért jutott eszedbe ez a meló.

2021. febr. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Chaturbate, amúgy pasik is vannak ott ötös. Azokat is nézik az emberek. Bár én ha nő lennék se csinálnám, de szoktam nézni ott csajokat. De csak aki cuki és aranyos.
2021. febr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

#8

De azok homokosok.

2021. febr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
9. Homokosok nézik őket az igaz. De nem kell neked bzulni. Nyomhatod szólóban is akkor is néznek. Úgyse látod ki néz, meg legalább fizet. Hajrá.
2021. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!