Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 250 ezer alapbérrel...

Bruttó 250 ezer alapbérrel mennyit lehet keresni folyamatos 12 órás műszakban?

Figyelt kérdés

Délelőtt: 6-18

Éjszaka: 18-6


168-180 óra lenne egy hónapban altalában, ennek a fele éjszakai, a fele pedig reggeles.


Az éjszakai munkavégzésre nyilván jár pótlék meg ha jól tudom hétvégékre is.

Ezeket pontosan nem tudom hány százalék, de úgy körülbelül mennyit lehetne keresni?



2021. febr. 11. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
Saccperkábé amennyi adót vonnának a bruttóból, azt visszaadják a pótlékok, szóval kb. nettó 250-et kézbe is kapnál.
2021. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a műszakos bért úgy szoktam saccolni, hogy kiszámolom az alapbért, ami ez esetben 166.250 és olyan 20%-kal kapsz többet. Tehát 199.500 körül lesz a nettód, ha nincs semmi prémium, mozgóbér, benzinpénz, stb, tehát az alap béred műszakpótlékokkal.
2021. febr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!