Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmű-Emász ügyfélszolgálati...

Elmű-Emász ügyfélszolgálati munkakörrel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerdán mennék hozzájuk interjúra, de a telefonos előszűrés során kétes érzések fogdtak el. Van valakinek tapasztalata, arra hogy milyen ott dolgozni? Igaz, hogy lelkileg nagyon nehéz? Nekem azt mondták, hogy írásos megkeresésekre kell elsősorban válaszolni, de ezt nehezen hiszem el egy ügyfélszolgálatos munkakörnél Előre is köszönöm a válaszokat!

#elmű emász
2021. febr. 12. 13:42
1 2
 1/12 Fsms ***** válasza:
100%

szóval, az innogy felvásálás miatt az egész szervezet átalakulóban van, lehet ezt érzed a másik oldalon.

Nyugodtan elhiheted, hogy havonta egy közmű szolgáltatóhoz ezres számban érkeznek az írásbeli panaszok, tehát ilyen pozíció nem egy van.

Ráadásul a megválaszolás 15 nap amit ellenőriznek, szóval van időnyomás.

(persze egyszer küldhetnek egy késletető levelet, ami még 15 nappal kitolja a határidőt. )


az, hogy megterhelő lelkileg, biztosan, mivel nem pozitív történsekkel foglalkozol. Persze ennek mértéke nagyban függ a személyiségedtől.

2021. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. febr. 12. 15:21
 3/12 Thrut111 ***** válasza:
Szia! Melyik városba jelentkeztél?
2021. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Budapest
2021. febr. 14. 23:49
 5/12 Thrut111 ***** válasza:
Értem, és mit kérdeztek a telefonos szűrésen? Én is jelentkeztem hozzájuk csak vidéken.
2021. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Miért fogtak el kétes érzések?

Én is beszéltem velük telefonon, nekem szimpatikus volt mindkét hölgy, rugalmasak is. Azt éreztem azért, hogy tudják hogy ez nem egy "álommunka", de nem is próbálta úgy előadni.

2021. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#Thrut111 Csak a tapasztalatom és a korábbi munkaköröm érdekelte. Szerintem nem tudott meg többet, mint az önéletrajzomból és a kísérlőlevelemből. :)


#6 Én csak az egyik hölggyel beszéltem telefonon. Nem tudom meg mondani miért fogott el, talán pont azért mert én is éreztem, hogy tudják, hogy ez nem egy álommunka. Amit persze már a hírdetés alapján is tudtam, de engem picit zavart hogy a közvetítő is így áll a dologhoz. Az volt az érzésem, hogy csak le akarja tudni a beszélgetést.

2021. febr. 15. 11:32
 8/12 anonim válasza:
Ettől függetlenül elmész szerdán interjúra?
2021. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem :/ Azért írok holnap egy emailt nekik, hogy sajnos nem tudok ott lenni. Nagyon sokat gondolkodtam rajta, és hosszú távon úgy sem bírnám a kedves szavakat amivel illetnének az ügyfelek, ha időnként a telefonos ügyfélszolgálaton lennék.
2021. febr. 15. 23:11
 10/12 A kérdező kommentje:
De még holnap délelőtt átgondolom. Újra.
2021. febr. 15. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!