Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Interjúra, hogy készüljek ha...

Interjúra, hogy készüljek ha ismerős helyre megyek?

Figyelt kérdés

Szóval oda megyek interjúra ahol régen voltam gyakorlaton suliban.

Volt akkor régen lehetőség oda menni, csak akkor nem éltem vele és ezt a mai napig bánom.

Viszont most kaptam még egy lehetőséget és szeretnék vele élni.

Gyári munka így számolnom kell a 2,3 műszak vállalásával ami nem lenne gond de erre, hogy lehet felkészülni lelkileg?

Maga a helyet szerettem és szerettem is oda járni.

Hétfőn megyek oda és nagyon nem szeretném, ha nem néznének rám rossz szemmel amiért nem éltem a lehetőséggel de nagyon oda húz a szívemé és sors is segít ebben.

Kicsit messze van de ez nem érdekelne, ha felvennének oda.

Sok munkahelyet próbáltam az életben de egyik se volt ilyen mint ez ahova most mennék.

Nem sokat fizetne szerintem de nem számítana ha sikerülne, mert itt maga a hely meg a feladatok számítana igazán, ahova nyugodtan elmennék gyomorideg nélkül.

Elég sokat jártam oda és ezért szerintem valamilyen szinten csak megmaradtam nekik de szeretnék új emberként kezdeni ott aki lelkiismeretes és pontosan végzi el a feladatait.

Hogyan készüljek fel rá és hogyan legyek lelkiismeretes ha sikerül?

Mindennél többet ér ez a hely ha felvennének mint pár száz ezerrel több fizetés.

Rég álmodoztam erről és korábban sajnos nem éltem vele de most kaptam tőlük egy új esélyt amit szeretnék megragadni persze semmi nincs kőbe vésve, de a legboldogabb napom lenne ha felvennének esküszöm.

Hogyan készülődjek rá?



2021. febr. 14. 00:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egy sima interjúra. Szép önéletrajz, motivációs levél, készülj fel a kérdésekre (vagyis ha kell tudj 2-3 mondatot beszélni pl. Hogy szeretnél-e családot és ha igen mikor), mikor tudsz kezdeni, mennyi lenne a fizetés.

Te is tegyél fel kérdéseket. Pl. Van-e előre lépési lehetőség és mikor, mivé, hogyan. Mennyire családcentrikus a munkahely stb.

2021. febr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!