Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyesült Királyságban hogy...

Egyesült Királyságban hogy működik a targoncázás? Muszáj red/blue CPCS hozzá?

Figyelt kérdés

Vagy ha itthon van sokéves tapasztalatom és a nyelvtudásom meg van, akkor hogy lehet kimenni a legegyszerűbben targoncázni?

(Legálisan)



2021. febr. 14. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A magyar targonca jogsit nem fogják elfogadni de tapasztalatot igen, sőt akkor trainingre se kell fizetned egyszerűen csak leteszed a vizsgát és megvan a forklift licence

Cpcs csak építkezésekre kell ha jól tudom

2021. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Ment a pont!

Mondjuk elég sok hirdetésben láttam CPCS elvárást, ahol nem volt szó építkezésről...

2021. febr. 14. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ha kérik akkor gondolom kell, annak a lényege a munkavédelmi okításban való részvételed mert akkor nem kell nekik ezzel foglalkozni.


Amúgy nagyobb raktárakban van céges belső targonca vizsga, 1 nap alatt megvan. Legalábbis ahol én voltam ott volt.


Ahogy #1 írja magyar targonca jogsit nem fogadják el sőt szinte semmilyen EU papírt (OKJ stb) még akkor sem mikor még EU tag volt.


Hogy most hogy lehet kimenni az jó kérdés, én is kiváncsi volnék. Pontrendszer van, gondolom targoncásként nem könnyű.

2021. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!