Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KPMG-het jelentkeztem,nem...

KPMG-het jelentkeztem,nem történik semmi?

Figyelt kérdés

KPMG-hez jelentkeztem gyakornoki pozícióra most már 2 hete.

Volt angol teszt,90% lett, volt telefonos hr interjú angol és magyar nyelven.

Kb egy hete semmi se történik. Nem hívtak,nem volt újabb teszt. Nem értem.

Máshelyre 2 hét alatt már rég felvettek. Van még más hely is amit megpályáztam és ott zajlanak az események.

Ez azt jelenti hogy nem vettek fel? De az oldalon a profilomnál azt írja döntés elbírálás alatt.

Nos ,nem értem. Aki felvételizett már a KPMG-hez,nektek mennyi idő vplt mire felvettek vagy jeleztek,történt bármi? Nagyon türelmetlen vagyok..

23F



2021. febr. 19. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A mostani munkahelyemre úgy vettek fel, hogy 6 hét (!) után hívtak fel.
2021. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az szép!

Van egy másik hely is,ahova jelentkeztem,másnap volt telefonos interjú, rá 2 napra zoom interjú,még aznap küldtek tesztet,ma küldtem vissza,valószínűleg jövőhéten fel is vesznek,ha úgy adódik...akkor ennyi volt a big 4... nem tudok mit csinálni ha nem történik semmi..

2021. febr. 19. 11:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem rád esett a választás, szerintem már ne várd, hogy keressenek. KPMG-hez annyian jelentkeznek általában mintha nem lenne holnap, ha linkedin-en megnézed kb. minden új pozícióra van 45-50 jelentkező (lol). Most beléptem direkt a hrfelhőjükbe, hogy pontosan megnézzem, 2020. szeptember 22.- december 8.-a között 9 pozícióra jelentkeztem, ebből egyiknél felhívtak telefonon októberben, aztán mondták, hogy két napon belül keresnek újra, abból nem lett semmi, aztán meg a semmiből december közepén behívtak egy interjúra, de az se hagyott meg bennem semmi maradandót, többi pozícióról meg semmit nem kaptam.

Szóval szerintem nyugodtan kacsintgass más cég felé is, ha a KPMG-nél nagyon akarnak, biztosan nem kell heteket várnod arra, hogy újra keressenek.

2021. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A legnagyobb ilyen cégekbe, mint a Bloomberg, Citi, vagy a Big4, legalább annyi szerencse is kell, mint tudás, elvileg olyan is van, hogy sorsolásos módszerrel megy ki kap interjú lehetőséget.

Jelentkezz kitartóan ha ez a célod, ha a hr visszahívott, az már nem rossz jel, mivel azt jelenti, hogy az életrajzod megfelel.

2021. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3: és a hr felhőben mit ír a jelentkezésednél? Még mindi azt,hogy elbírálás alatt?
2021. febr. 19. 17:22
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

#5


Az egyik, október 28.-i jelentkezésemnél még azt írja, hogy a pályázát elbírálás alatt (lol), de egyébként már az összesnél azt írja, hogy pályázat elbírálva, meg néhány helyen mellette ilyen közhelyes ömlengések, hogy mennyire sajnálják, meg hogy megőrzik az adataim és majd értesítenek hasonló pozícióról stb.

2021. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Oh értem,köszi.

Én azért reménykedtem eddig,mert egy hete töltöttem még csak ki a tesztet és a jelentkezésnél még azt írja elbírálás alatt. De akkor az semmit nem jelent ezek szerint :D köszi !

2021. febr. 20. 16:09
 8/17 anonim válasza:
Szia, én még december közepén voltam a technical interview-on egy nagy cégnél, és január közepén jeleztek csak vissza, hogy felvettek, szintén gyakornoki pozíció. Mondjuk annyiban jobb volt nálam a helyzet, hogy ők megmondták nekem még az interview végen, hogy valószínűleg kitolódhat egészen a következő hónap közepéig amíg értesítenek. Ezzel szemben az Oracle például december eleje óta nem szólt vissza, de náluk ahogy olvastam a több hónap sem ritka amíg visszajeleznek.
2021. febr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Értem,köszi. Felvettek egy másik helyre közben,amit elfogadtam,nem fogok ennyit várni a big 4ra.

Köszi a válaszokat!

2021. febr. 23. 18:27
 10/17 A kérdező kommentje:

Felvettek :D

Közben már 2 hete a másik helyen vagyok,jön a kínos felmondás 2 hét után.

2021. márc. 4. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!