Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg a tanàri pálya a...

Tényleg a tanàri pálya a legrosszabb diplomás pálya?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 12:25
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még akkor is, ha mondjuk két nyelvet tanítasz vagy természettudományos tárgyakat?
2021. febr. 21. 12:25
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az óvodapedagógus rosszabb. Meg a néprajz is.
2021. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az óvodapedagógus nem rossz. Lehetsz au-pair, külföldön keresett, animátor is lehetsz a világ legszebb hoteleiben
2021. febr. 21. 12:32
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Miert lenne rosz?

Csak simman egy olyan szakma ami garantalt munkahelyet biztosit, kozel minimalberes fizetesert es elhivatottsagot igenyel.

Van benne jo, van benne rossz...

2021. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Oviban dolgozni rossz
2021. febr. 21. 12:33
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Borsodban lehet. Egy magánóvodában, ahová 15 milliós kocsikkal hozzák a gyerekeket, és 10-en vannak egy csoportban... Hát nem is tudom.
2021. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
#6 ismerősöm magánóvodában dolgozik, és az se jó. Kutyába sem veszik az ovónőket pont ezèrt.
2021. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Ha azt nézzük, hogy vannak olyan diplomás szakok amivel még munkád se lesz, akkor már nem is a tanári a legrosszabb :D
2021. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Úgy egybevéve az óvodapedagógus, tanító, tanár (tehát az oktatási) terület nem túl jó. Pl én kezdő, kétszakos tanárként 134 ezer körül kapnék kezdő nettót. De nem is csak a fizu sz@r, hanem az infrastruktúra is. Olyan budapesti iskolában voltam gyakon, ahol 3 hónap alatt kétszer befüstölt/megolvadt az elektromos rendszer. Emellett szeptemberben közölte az igazgató a tantestülettel augusztusban, hogy két terem kiesett, mert leszakadt az álmennyezet és nem fog jutni a megjavításra + a fennmaradt rész bármikor leeshet. Na. Az ilyesmi engem jobban nyomaszt.
2021. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát 130 ezerből 24-25 évesen azért elég nehéz bármit is csinálni. Konkrétan ny Mon egy Budapesten egy kis lyuk garzont se igen adnak ki 100-120 plusz rezsi alatt. Ha átállsz a fénnyel történő táplálkozásra valamint internet, autó és egyéb luxus tárgyak nélküli életet élsz nullára végülis kijöhetsz vele. Amúgy poénkodás volt az utolsó 1-2 mondat, de tényleg sajnálom egy kezdő tanárt mert ennyiből semmire se megy.
2021. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!