Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek havonta...

Mennyit kerestek havonta gyakornokként?

Figyelt kérdés

Elsősorban a gyakornokként dolgozó egyetemistáktól szeretném megkérdezni,hogy ti havonta mennyit kerestek és hány óra munkával?

Felvennének egy helyre heti 20 órával nettó 100ezerért.

Kíváncsi vagyok ez jónak számít e vagy hülyének akarnak nézni.

21F



2021. febr. 22. 15:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* gazdasági terület
2021. febr. 22. 16:00
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó.
2021. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gazdasági területen 40 órára nettó 200 ezer szerintem a gyakornoki fizetések maximuma, ennél nem nagyon fizetnének sehol se többet.

De ne felejtsd el, hogy az ilyen poziknal az igazi fizetséged a tapasztalat amit szerzel, szóval a fő szempont ez legyen egyelőre és ne menj át máshova 5 ezerrel többért ha ott nem szakmai munkát vegeznel.

2021. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Heti 20 órával netti 100? Az nagyon jó..


Én gyakornokként dolgozok heti 30 órát havi 115 nettóért.

2021. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Szuper!

Csak azért kérdeztem,mert első ilyen szakmai gyakornoki helyem.

2021. febr. 22. 18:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly márciusban hagytam el az utolsó olyan munkahelyem, ahol gyakornok voltam, ott bruttó 1610 forint volt az órabérem.
2021. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 köszönjük hogy ezt leírtad és most biztos jobban érzed magad. Valószínű tudatában vagy annak hogy a gyakornoki melók 95%-a kevesebbet fizet mint amennyit te kaptál.
2021. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

#7

Hát bazmeg, egyszerűen válaszoltam a kérdésre, nincs benne semmi ilyen indíttatás, hogy én rosszabbul-jobban érezzem magam, csak közöltem a tényt :D Volt kevesebb is az órabérem, de az régebben, már nem hiszem, hogy aktuális a mai munkaerőpiacon, ezért ismertettem a legrégebbit :D Semmilyen dicsekvés vagy bármi ilyesmi nincsen benne, én azt kívánom minden gyakornoknak, hogy keressen ennél is sokkal többet, a legtöbb megérdemli. Egyébként meg én nem éreztem olyan óriásian magasnak, szerintem Budapesten egy külföldi ssc-nél lehet még ennél is bőven magasabb az órabéred, én láttam már gyakornoki szerződést nettó 2500 forintos órabérrel is, ha te jobban tisztában lennél az ilyen cégek fizetéseivel, biztosan nem érezted volna ennyire a személyed elleni támadásként azt, hogy én leírtam mennyit kerestem anno. Az biztosan igaz, hogy a fővároson kívül valószínűleg csak alacsonyabb fizetések vannak, én ezzel k*rvára nem tudok mit csinálni, nem is érdekel, egyszerűen válaszoltam a kérdésre, ami arra irányult, hogy mennyit kerestem gyakornokként, sajnálom, ha ez téged megsértett, vagy rosszul érzed magad miatta.

2021. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nettó 1200Ft/óra a bérem.


Általában heti 25-30 órát tudok dolgozni.

Villamosmérnök gyakornok vagyok, remélhetőleg nemsokára végzek.


F

2021. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gazdasagi terulet, netto 320.000 Ft-t. 40 orazde kb minden nap tulorazok ugy este 7ig.
2021. márc. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!