Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek irodai...

Mennyit kerestek irodai asszisztensként?

Figyelt kérdés

Vidéki kisváros de nagyon keveslem a pénzt

1595oo Ft ot kapok de ebből 15 ezer az üzemanyag költségem.

Elotte 180at kaptam meg céges kocsit amit tankoltak. Messzebbre jártam így kB 215 körül kerestem..

De a 180 az tiszta pénz volt.

Itt 140 ami valosan megmarad...

Szerintem nagyon kevés.

Azt hittem hogy itt jó fizetések vannak annyira mondták erre ma kiderult hogy az agyobhajszolt munkatarsam is aki fizikai és irodai munkát végez 199500 Ft kap. Ez nagyon elkeserít....

Lépjek?

2 hónapja vagyok itt


2021. febr. 24. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Otthagytad kevesebb pénzért az előző munkahelyed?

Persze, akár léphetsz is, csak vigyázz, nehogy elkövesd újra ugyanezt a hibát.

2021. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nettó 180 ezer Ft, 4 év után, Szabolcs megye.
2021. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szabolcs megye, 240ezer, viszont én először havi 65ezerért kezdtem itt közfogisként még 6 éve.


Neked kell belátnod, hogy mennyire éri meg így neked, illetve hogy van-e előrelépési lehetőséged.


Viszont megint nem értem a kérdést, nem tisztáztad a fizetésedet a munkaszerződés megírásakor? Vannak munkáltatók akik elsunnyogják, ez tény, olyankor kell RÁKÉRDEZNI és ha nem tartják magukat hozzá, ott hagyni őket a fenébe.

2021. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*Vannak munkáltatók, akik elsunnyogják állásinterjún/szerződés megírásakor
2021. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen otthagytam mert nagyon alja volt. Volt munkabaleset meghalt valaki meg mielőtt odamentem

Aztan amikor dolgoztam is volt egy kis affér be vittem a sürgősségrw. Majd reggel azzal fogadták ha bármi van nagyobb baj is akkor is vigyem ki inkább az utcára ott hívjam rá a mentot mert ide a céghez "nem jöhet be"

De tisztáztuk azert is gondoltam ok lejjebb adok de hátha normálisabb.

3 hónap után ígérték az üzemanyag pénzt. De már most húzzák rá a szájukat...

Aztán azt a részt elhittem hogy "itt nem szűkölködünk ha jól dolgozol"... Erre kiderul hogy aki tényleg a belét kidolhozza a 200 se kapja meg.

2021. febr. 24. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor végülis már eldöntötted, hogy nem akarsz ott dolgozni, csak még "nem forrt ki".
2021. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pesten sem több 200 nál
2021. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Pesten jó cégeknel a 250 300 is meg van. 200 alatt meg troger hely ennyi.Nehogy mar egy irodai asszisztens segedmunkas fizetest kapjon.
2021. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!