Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet kérni ilyen...

Mennyit lehet kérni ilyen típusú munkáért?: képszerkesztő részmunkaidős állás...

Figyelt kérdés

Elvárások:

Nem igényel nyelvtudást

Nem igényel tapasztalatot

Középiskola


Távmunka.


Nem dolgoztam még ilyen területen, még egyéb irodai területen sem, így tehát nincsen rálátásom.



2021. febr. 24. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel kell szerkeszteni? Photoshop?
2021. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
25.000 / ho
2021. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, az nincs megadva.

Ha arra gondolsz, hogy meg kell vásárolni a programot, akkor azt még nyilván hozzá számolom.


A hirdetés alapján minimális számítógépes ismeret szükséges, nem elvárás, hogy bármely képszerkesztő programhoz értsek. Tehát inkább időmet fizetnék meg, minthogy tudást. De nem vagyok annyira képben a fizetésekkel ezen a téren.

2021. febr. 28. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Grafikusoknak ugyan nem kell végzettség vagy nyelvtudás, de kell kreativitás, technikai tudás, tapasztalat és portfólió. Mégis milyen "képszerkesztéshez" nem kell tapasztalat? Miért érné meg betanítani valakit egy ilyen munkára, amikor rengeteg autodidakta grafikus van? És miért fizetnének bárkinek az idejéért? Itt valami nagyon nem kerek, valószínűleg a munka és/vagy a fizetés ótvar, és semmilyen szakmai munkát nem kell és lehet végezni. Azt tudom elképzelni, hogy ez egy webáruház feltöltögető munka, amihez hozzátartozik a képek átméretezése.
2021. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"a fizetés ótvar" - valószínűleg igen, de jelenleg nincs olyan extra tudásom, amiért pluszba fizetnének az időmön kívül, így tehát elfogadom az ótvar fizetést.

A grafikusok nem olcsók. Lehet, hogy csupán néhány alapvető dologra kell megtanítani az embert. (nagyon minimális szinten tudok képet szerkeszteni)

Egyébként erről a hirdetésről van szó: [link]

2021. febr. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!