Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek feladjam az...

Szerintetek feladjam az álláskeresést?

Figyelt kérdés
28 eves vagyok és szuloknel lakom de csak érettségim van amire semmire nem elég. Jarok egyetemre 2 ev van meg hátra de felek hogy ennyi idosen meg 30 leszek mire vegzek palyakezdokent nehez lesz. Viszont erettsegi az meg 0 semmit nem ér
2021. febr. 25. 02:32
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha feladod az álláskeresést, akkor mit csinálsz?
2021. febr. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
A netpincer futarok netto 400 at keresnek
2021. febr. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ne add fel.Vannak nálad sokkal kisebb iskolai végzettséggel rendelkezők is,pl. én,8 általánossal,de mindig találtam munkát amikor akartam,még így is.Gyárak pl. mindig lesznek,ott se szégyen dolgozni,pontosabban sose szégyen dolgozni.Na ezt most jól megmondtam,hisz jelenleg én se dolgozok. :)
2021. febr. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ne. Próbálkozni kell. Sajnos ez most egy nehezebb időszak, ez van.


Ha piacképes diplomád lesz, 30 évesen is el fogsz tudni helyezkedni.

2021. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha feladod az álláskeresést majd apuci eltart? Aztán jössz ide kérdezni hogy miért nem találsz párt magadnak.
2021. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Milyen munkákat nézel, hogy sehová nem vesznek fel? Ez nevetséges. Ja, kényelmes irodai munkát nem kapsz, csak olyat ahol fizikailag is csinálni kellene valamit.


Én pár évet kihagytam egyetem előtt és dolgoztam hotelben, dolgoztam vízimentőként a Balatonnál, dolgoztam kamionos sofőrkísérőként, de még Angliába is kijártam szezonális munkára többször is.

2021. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Feladni semmiképp, mert akkor éhen halsz.

De ha csak 30 évesen fejezed be, akkor gondolom nem 18 évesen kezdted az egyetemet. Az elmúlt 10 évben milyen munkatapasztalataid voltak?

2021. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Add fel. És? Mi a terv helyette? Apuanyu eltart? Ez életcél? És ha meghaltak? Beállsz prostinak/hímprostinak?

Ne nyafogj, menj és csinálj akármilyen melót, addig is gyűlik a munkával töltött évek száma (tökmindegy milyennel, szimpibb leszel a munkaadóknak, ha dolgoztál már bármit is, nem csak a seggedet vakartad évekig). Aztán majd ha munka mellett megszerzed a diplomát, tudsz nézni jobbat. 28 évesen igencsak felnőtt vagy már, illik meló mellett megszerezni azt a végzettséget, nem a gyerekszobából.

2021. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az elmult 10 evben milyen munkatapasztalataim? Koltoztettem,rakodo voltam, biztonsagi or voltam, dolgoztam ertekesitokent, raktaros is voltam es ennyi naggyabol. De mar egy jo ideje nincs semmi.
2021. febr. 25. 09:26
 10/10 anonim ***** válasza:
96%

9.


[link]


Tessék. Itt találsz lehetőségeket.

2021. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!