Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan oldal, ahol tanuló...

Van olyan oldal, ahol tanuló programozóként dolgozhatok online?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 3. éve tanulok Java programozást. Van olyan oldal, ahol tanuló programozókat keresnek kisebb munkára nyilván kisebb bérért? Vagy csak akkor tudok programozóként elhelyezkedni ha már befejeztem az iskolát?

2021. febr. 25. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Haat sztem internkent mar eddig is el kellett volna kezdj melozni. A junior allasokra konnyebben felvesznek olyant akinek mar van tapasztalata mint akinek semmi sincs... Ajanlom hogy fektess nagy hangsulyt most az ilyen lehetosegekre mert egyetemrol kikerulve eleg nehez lesz elindulni
2021. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni Technikumban tanulok még, egyetemet csak ezután tervezem
2021. febr. 25. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor simman van eselyed! Nyarj gyakorlatok + intern melok egyetem alatt nagyon jo lehetosegek. Vannak cegek amik fizetnek is erte, de ha nem is akkor is megeri elmenni hozzajuk dolgozni, mert ha mar azt latjak a cv-dben hogy internkent lehuztal 2x6 honapot az sokkal sokkal tobbet jelent mintha kikerulnel akar mester diplomaval de 0 tapasztalattal
2021. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
2021. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nappali tagozaton tanulsz? Mi az,hogy technikumi képzés? Ez nem volt fölösleges ha felsőoktatásban szeretnél tanulni? Nézz szét az állásajánlatok között,próbálj olyat keresni ami időben,távolságra megfelel,és a tudásod is megvan hozzá.
2021. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!