Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kezelitek, ha valaki...

Hogyan kezelitek, ha valaki zavarbaejtően gazdag és úri eleganciával, de érezteti, hogy tőle függtök?

Figyelt kérdés

- Bentley

- Gyáriparos

- Villák tujadonosa kategória.



2021. márc. 2. 16:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Szóval amikor ránézel egy ilyenre, és már azt is bánod, hogy megszülettél...


Ezzel az érzéssel mit lehet kezdeni?

2021. márc. 2. 16:33
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Neki dolgozol közvetlenül, vagy hogy érted ezt?
2021. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

"Hogyan kezelitek, ha valaki zavarbaejtően gazdag és úri eleganciával, de érezteti, hogy tőle függtök?"


Laza eleganciával éreztetem vele, hogy engem nem lehet kilóra megvenni :D

Miért is függnék tőle????



"Szóval amikor ránézel egy ilyenre, és már azt is bánod, hogy megszülettél..."


Az, aki ilyenkor azt is bánka, hogy megszületett, annak nincs rendben az önértékelése.

Ha Te egy senkinek érzed magad attól, hogy másnak rengeteg pénze van, akkor sajnos elég nagy problémák vannak Nálad.

2021. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ja nálam van a probléma nyilván, mivel nem nézek eléggé lefelé.


Jön, megy, hidegen hagyja ez az egész "pánikroham" ami itt évek óta tart, maszkot még sose láttam rajta.


Az órája többe kerül mint a lyuk ahol a pereputtyommal lakok.


A vállalati bevétel 90% a neki köszönhető...


Végülis kilóra nem tud megvenni, csak ha nincs kb roló le oszt maradjotthon és magyarázd meg a pereputtynak...

2021. márc. 2. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi bajod van kérdező?


Kisebbségi érzésed van (önértékelési zavar), vagy egyszerűen csak irigy?


Engem is hidegen hagy az egész vírushelyzet. Az életemet csak olyan szinten forgatta fel, amilyen szinte a kormány lekorlátozta.

Nem mosok többet kezet, nem vásároltam fel több liternyi fertőtlenítőt, nem lett pánikrohamom tőle, ugyanúgy adok esti puszit a gyerekemnek, mint azelőtt.

Viszont ha azt írták elő, hogy X. Y. helyen a maszkviselés kötelező, akkor X. Y. helyen hordom, Z helyen már nem, mert ott nem kötelező.


Ha oltási igazolás nélkül nem mehetek külföldre, vagy moziba, vagy strandra, akkor nem megyek, ettől még nem lesznek álmatlan éjszakáim. Majd lecseng ez is, aztán pozitív változást hoz az életembe. Semmi nem tart örökké ugyanis.

2021. márc. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha valamire nem tudtok válaszolni akkor a kérdező hibáztatása a megoldás? Ez komoly?


Látom ez nem az a platform, ahol érdemes kérdezni :)

2021. márc. 3. 07:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Értelmetlen halandzsa amit írsz, 0 háttérinfó nélkül honnan a rákból tudjuk, hogy te most miről is beszélsz? Szerintem a gyárigazgatónak van igaza veled szemben, így látatlanban is :D
2021. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Miféle háttérinfó kellene neked?

Cégjegyzékszámot írjak vagy staisztikát neked? Vagy mit akarsz, ha így sem érted a kérdést?

Te rákoskutya! :D :D :D

2021. márc. 3. 19:09
 9/13 A kérdező kommentje:

Úgy válaszoltok, mintha biztosak lennétek valami hatalmas csodában ami majd a jövőben várható.


Hát hogyne lenne, hiszen mindent megtesztek érte nem?


De ha majd eleget vártatok, ráébredtek, hogy semmi nem múlik ezen.


Erre a legjobb példa a "pandémia" van akiknek kötelező, van akiket semmiben sem korlátoz, vagy gátol!


Na próbáld meg elképzelni ezt az élet más területein is, hátha sikerül is.

2021. márc. 3. 19:14
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

"Látom ez nem az a platform, ahol érdemes kérdezni :)"


Először is kérdezz, valamint válaszoljál összefüggő, értelmes mondatokban.

A kérdésed még "elmegy", de az utána lévő reakcióid már kicsit "huzatosak".

Nem véletlenül kérdeztem rá, hogy Neked mi bajod van?

2021. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!