Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bankban mikortól számít...

Bankban mikortól számít valaki komoly ügyfélnek?

Figyelt kérdés
Százmilliók kellenek ehhez, vagy milliárdok?

2021. márc. 3. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5 milliós megtakarításnál meg 400 ezres nettóval már privát bankára lehet valakinek, szóval nem kellenek túl nagy összegek hozzá.
2021. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat premium ugyfel tudsz lenni a raiffnal 9millioval vagy 400+ os fizetessel szoval nem hiszem h kene ennyi
2021. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
onnantól hogy odaviszi a lóvét
2021. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hintalow ***** válasza:
100%

Mi a komoly ügyfèl? Prèmium kategória jellemzően 4-500 ezer havi beèrkező összegtől ès/vagy 8-10 millió megtakarìtástól lehet az ember

Privát kategória pedig szinte mindig vagyon alapú, 80-100 millió forintos megtakarìtástól felfelè.

2021. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha 10-ből legalább 7 alkalommal nem nevetve megy be a bankfiókba, akkor már viszonylag komolynak számít.
2021. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha havonta van legalább 50 millió forint utalásod. Tehát ha utalnak neked ennyit vagy te utalsz valakinek egy összegben 50 milliót. Akkor már behívnak egy külön szobába. Az alatt meg bent vagy a közös ügyféltérben. Ahol a soron következő aki várja hogy sorra kerüljön és max 4 méterre van tőled simán hallja hogy milyen ügyben jársz a bankba. Én is hallottam aki a mellettem ülő ablaknál volt, amíg az irataikat fénymásolták. Simán hallottam hogy mennyi kölcsönt akar felvenni, és azt mire. Mennyi a fizetése , a hàrom hónap átlaga, és hogy mennyit ad neki a bank milyen futam időre. Pedig nem hiszem hogy ez rám tartozna. De simán hallottam. 2 méterre ült. És a bankokba általában csend van. Ez csak akkor ciki ha mondjuk egy ismerős az mondjuk a szomszéd vagy az utcából valaki. Na akkor másnap az egész falu erről beszélne. Hogy X. Y. Ennyi pénzt vett fel, meg hogy annak mennyi pénze van. Ne értsd félre. Nem vagyok pletykás. Ez csak egy példa volt. Kis városokba kényelmetlen tud lenni az ilyen. Mindenki ismer mindenkit. De az anyagi helyzete mindenkinek a magán ügye. Szóval 50 millió alatt marad a súgdolózás meg a fecnire írkálás hogy más ne hallja pl az email címet. 50 millió forint felett szerintem már külön szoba
2021. márc. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

irataikat = irataimat

2021. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!