Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenne igény hétvégente bébiszi...

Lenne igény hétvégente bébiszitterre?

Figyelt kérdés
Nincs végzettségem, 17 éves vagyok, de nagyon szeretnék pénzt keresni. Szeretem a gyerekeket és foglalkoznék is velük. Ha az időbe belefér akkor mosogatás, otthoni dolgokat is megcsinálnám. 1500 ft/óra így sok érte? Inkább legyen csak 1000?

2021. márc. 3. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én fizetnék ennyit. De amíg Korona van, úgysem tudok hová menni gyerek nélkül (se).
2021. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Te rábíznád a gyerekedet egy gyerekre? Ha a gyerek lenyel valamit, és megfullad, mert nem tudsz rajta segíteni, miközben te vigyáztál rá, téged terhel a felelősség.
2021. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
valahol igen, valahol nem
2021. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Amíg nem vagy 18 nem bíznám rád. És inkább hétköznap kéne a segítség.
2021. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
2. hát amíg 17 éves, addig hivatalosan nem foglalkoztathatja senki, így tehát aki belemegy ebbe, és baj történik, akkor a szülőké a feleősség.
2021. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Igen, 1500 ft nem is sok érte, így főleg, hogy mosogatsz és ilyesmi, ha valaki a takarítás részét nézi már jól jár. 1500 alá ne menj.


17 évesen miért ne tudna vigyázni gyerekre? 1500 ft nem pénz azért, ha van pár szabad órája egy párnak (férj-feleség) jóval többet profitál a kapcsolatuk ezekből az órákból.

2021. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk van igényünk rá hétvégente (nem minden hétvégén). Bár az az igazság, hogy én úgy látom nagyon nehéz megbízható bébiszittert találni és ők is kézről kézre járnak, nem kell hirdetniük magukat sehol.

Nálunk ez úgy működik, hogyha mondjuk szombat estére hívjuk, akkor 6 órakor jön és amíg haza nem érünk, marad. Ez többnyire este 10-11 körül szokott lenni. 18 és 23 óra között mindent megcsinál, ami a gyerekekkel kapcsolatos. Etetés, fürdetés, kis játék, altatás, mosogatás a gyerekek után, játékok elpakolása, rendrakás fürdés után. Értelemszerűen, ha én otthagyom a napi főzés után a mosatlan cuccokat, azokat nem várom el, hogy nekiálljon elmosogatni.

Szerintem ha nincs semmi plusz (pedagógiai végzettség, nyelvtanítás, stb.), amit adni tudsz, akkor teljesen jó kezdetnek az 1500 ft/óra. Nem lesz egyszerű berobbanni a köztudatba ilyen fiatalon, az azért tény.

2021. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én annó ennyi idősen kezdtem, bár nem kisgyerekekre, hanem 6+ évesekre. Talán hirdetésben jelentkeztem. A szülők havi 1-2 mentek el színházba vagy koncertre, nyáron volt hogy egy egész hétig mindennap mentem. Az 1500 reális, bár amíg vírus van, addig nem releváns ez a munka.
2021. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
11%
16 évesen Aspergeres kisfiúra vigyázztam délutánonként hétköznap főleg. Napi kb 3-4 órát voltam vele 800 ft/óráért. Amit te írsz sok. 1000 még oké de hétvégénként nem fog menni. Hétköznap délután inkább mikor a szülő nem tudja hozni a gyereket haza
2021. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én simán adnék annyit, pont keresek. De valszeg a kérdező máshol lakik.. pedig nagy segítség lenne most
2021. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!