Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ellátási lánc menedzserként...

Ellátási lánc menedzserként mennyire versenyképes ez a fizetés?

Figyelt kérdés

5-6 vevői accountért vagyok felelős összesen évi 3-4 millió dolláros forgalommal.

A felelősségi körömbe többek között az alábbiak tartoznak;

- Sales (árajánlatkeresek kezelése, projektek koordinálása, árazás, sales lehetőségek keresése)

- Sourcing (beszállítók felkutatása, ártárgyalás)

- Vevői rendelések kezelése

- Keszletezesi stategia kialakítása, döntés a rendelési mennyiségekrol

- Quality problémák megoldása a mérnökökkel (plusz esetenként beszállítófejlesztesben való részvétel)

- Beszerzok segítése a komplexebb beszállítói problémák megoldásában, a beszállítói rendelések figyelése hogy időben érkezzenek be

- Beszerzési árakért való felelősség

- Szállítási módok / költségek meghatározása / jóváhagyása

- A raktárosok koordinálása (mikor mit készítsenek össze)

- Napi kapcsolattartás a vevőkkel, problémamegoldás

Tehát mondhatni a teljes ellátási láncokert való felelősség.


Mindez öt év munkatapasztalattal havi bruttó 530-ért. Az éves bonusz az elért eredmenyektol függően nettó 0 és 1,2 millió forint között tud mozogni.


Ennyi felelősséggel jogosan érzem ezt kevesnek úgy, hogy a menedzsment maximálisan meg van elégedve a munkámmal es rendszeresen a felelősségi koromon kívül dolgozok?

A céget egyáltalán nem érintette a Covid, még is erre hivatkozva nem volt fizetésemelés az elmúlt évben (se). Ha előjön az előrelépés témaköre akkor azt mondjak hogy nagy terveik vannak velem de valahogy a konkrétumokról sose esik szó.

Budapesti nemzetközi cég.


Mivel ez nem egy hagyományos pozíció így a Hays vagy a többi oldal nem ad túl pontos képet hogy mi lenne a reális fizetés.


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. márc. 3. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Volt egy pár tanárom akik scm-ben voltak vezető pozícióban és igaz arról soha nem volt szó hogy mennyit keresnek, a megjelenésük/kocsijuk alapján azt mondanám hogy ez az összeg még nettóban sem lenne oké.

Viszont hr-es ismerősöm is van egy pár és azt kell mondjam hogy a kivárás nem jó módszer. Ha megvannak elégedve a munkáddal akkor jelezned kell azt, hogy nőttek az elvárásaid is. Ennek az adagolásával kapcsolatban egyébként baromi jó források vannak a neten. Tudom még az első években nagyban megy a rat race, de ha jól dolozol ki kell állnod magadért.

2021. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
ennyiért én az ujjamat nem mozdítom meg, igaz én szaki vagyok
2021. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Kevés, én logisztikai adminként kapok bruttó 450et + cafi.
2021. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
LinkedIn keresés:Senior Supply Chain Whatever, kérj bruttó 750-et, jól megadják, oszt boldogság.
2021. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
sajnos jól palira vesznek ennyiért, az ember azt gondolná hogy ennyi kompetenciával már bárki be tudja árazni magát a piacon. ennek ellenére alap SCM admin fizetéssel bohóckodsz egy cégnek. szép.
2021. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A jelenlegi munkám előtt alacsonyabb szintű pozícióm volt és kisebb bérigényt adtam meg mint amit végül ajánlottak, így a bersáv alját kaptam amin azóta se növeltek. A felelősségem pedig folyamatosan növekedett.

És mint írtam nem sok helyen van hasonló pozíció így csak közvetetten tudom összehasonlítani más bérekkel.


De akkor egy minimum bruttó 700 ezer elvárható lenne.

2021. márc. 3. 21:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is 700+lenne reális.
2021. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj meg de ez egy marék rizs. Érettségivel kapok 770-et nettóban.
2021. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

850-et (bruttót) is ki mernék kérni, főleg ha kialakult már egy ismeretséged a vevői körben.

Ha ez így van nem fognak kivenni.


Ez már azert nem lenne rossz.


Ha nem adják meg, akkor meg lehet nagyot álmodni és nézni valami mást.

Hátha.

2021. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3-4 millió euró, mint managed spending az mondjuk nem túl sok, illetve csomó butuska operatív feladatok is felsoroltál, viszont ezt a fizetést akkor is kicsit karcsúnak érzem erre szerintem egy 25%-ot rákérhetsz nyugodtan.
2021. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!