Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tud jönni senki sem...

Nem tud jönni senki sem segíteni a családból szülés után.Egy bejárónő órabére mennyi (heti2-3x 2 óra) ?

Figyelt kérdés
Debrecen
2021. márc. 5. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
10000ft/óra
2021. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Miért kell egyáltalán bárkinek jönni segíteni??????
2021. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Budapesten kb. 3000 Ft/óra.
2021. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2es azért mert a babám hasfájós és nagyon igényli hogy ölbe legyen. És ráadásul költözünk új helyre.

Egyébként nem kellene de most szükségem lenne segítségre.

Nem hinném hogy szégyen.

2021. márc. 5. 08:25
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Barátnőmhöz jár egy nő takarítani, heti egyszer egy egész napra. 15 ezer forintot kér el alkalmanként, és el kell menni érte az állomásra, ha végzett visszavinni (vonattal jár be egy faluból)
2021. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Alkalmanként 12 ezer forintért jár hozzánk segíteni egy hölgy. 5 órában állapodtunk meg heti egyszer, de nagyon lelkiismeretes, így van hogy 4 óra után elengedem, van hogy marad 6-ot is, mert látja, hogy szükség van rá, vagy éppen elosztottuk heti két napra ezt.

Baba mellett inkább a háztartásban segített. Én sosem halmoztam fel neki semmit, általános takarítást csinált, illetve ott segített ahol tudott, mint egy jó nagyi. Ha kellett, akkor a babát dajkálta, ha kellett, akkor az ebédet kevergette, ha kellett a kádat súrolta, vagy a száraz ruhákat szedte le.

Amióta nagyobbacska a gyerekünk, azóta inkább bébiszitternek hívjuk. A háztartás már kevésbé úszik amióta "gyakorlott" anyukának mondhatnom magam. :D

Egyébként nagyon a szívünkhöz nőtt a hölgy, tényleg mintha családtag lenne már és nagyon becsülöm benne, hogy mindig megtalálja miben tud segíteni mindenféle tolakodás nélkül.

Szerintem jó dolog segítséget kérni, ha megteheted, én sokkal kisimultabb vagyok így már a kezdetektől.

2021. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Óránként 2000 reális.


De én megoldom a problémádat 10 ezerből. Úgy hívják: hordozókendő. Felkötöd a gyereket a hátadra, ő alszik, te meg mosogatsz.

2021. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7es meg nagyon pici a baba és hordozókendőben nem tud ülni, a kenguruk tudtommal akkortól jók igazán amikor a baba már ülni tud. Ilyen picin nem szabad akarmiyet. Van nekünk egy fajta de nem tud sokáig meglenni benne. Mond te milyet használták hatha azzal is segítesz..

Tehát most jobb lenne a bejárónő és ezt megengedhetem magamnak.

Igazán érdekel kinél hogy van mert nem vagyok jártas ebben.

2021. márc. 5. 22:01
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

A kenguru szar, árt a babának. A hordozó kendőt lehet ilyen picivel is használni.


Privátra válaszoltam

7

2021. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő kendőben újszülött kortól lehet.
2021. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!