Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A lojalitásnak van bármi...

A lojalitásnak van bármi értelme egy olyan helyen ahol az eltelt évekkel sem nő a bér? Nem mondható el, hogy 1 év az X ft, 2 év az X +1 ft.... akkor mi értelme a lojalitásnak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 12:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem nagyon tudom értelmezni azt a szót, hogy lojalitás egy munkaviszony esetén.
2021. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

akkor értelmezd már nekem / helyettem.


most vagyok az életemben egy olyan szituációban hogy lehúztam 10 évet egy helyen, ahol is az utóbbi években semmiféle béremelés nem volt.

és bejött egy állásajánlat amit elfogadok.

a főnök tudja és azt nyomta az orrom alá hogy ennyire vagyok LOJÁLIS?


de miért lennék lojális egy olyan céghez amely az év munkámat 2021ben is annyira értékeli mint 2016ban értékelte? ehhez minek és miért lennék lojális?

2021. márc. 6. 12:05
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Nincs, nem értem, hogy bírtál ki így 10 évet ott. Én 2 év után váltottam, láttam, hogy a fejlődésemhez képest a kötelező év eleji emelés szinte semmi. Az új helyen +50%-al indítottam nettóban. Az évek alatt egy kisebb vagyon. Ott vagyok lojális, ahol látom, hogy értékelve van a munkám, igen ebbe az anyagi rész is beletartozik..
2021. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Nincs értelme. Az ember ott dolgozik ahol többre becsülik, jobban keres. A főnököd egy szóban elárulta hogy mennyire vagy fontos. Jól teszed hogy váltasz.
2021. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem lojalitás hanem hülyeség.
2021. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

"Nincs, nem értem, hogy bírtál ki így 10 évet ott"


úgy hogy az elején az első években voltak emelések és evidensnek vettem hogy ez marad is. aztán azt vettem észre hogy 2016 után idén se emeltek meg idén se de hátha jövőre


és azon kaptam magam hogy 2021 van és annyit keresek most is mint 16ban.


nem egy nagy sztori ez, sokan vannak ebben a cipőben.

2021. márc. 6. 12:33
 7/30 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy pont ebben az 5 évben kb. duplájára nőttek a bérek.
2021. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%

Én ugyanebben a helyzetben vagyok azzal a nagy különbséggel hogy nálunk idén még bércsökkentés is volt.

évekig emelés semmi, aztán idén nem emelés de még csökkentés is lett.

és még örüljek hogy van állásom, ismerősi körben többeknek semmi sincs jelenleg.

2021. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%

" az 5 évben kb. duplájára nőttek a bérek.

ma 12:36

Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?

"


És ugyan hol? Én egy olyan ágazatban vagyok ahol bértábla van, országosan olyan 18.000 munkavállalóval (nem épp kicsi ágazat) és a tábla évek óta nem változott.

bérrobbanás meg emelkedés? Hol? másutt. itt aztán nem.

2021. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%
Nagyjából mindenhol, akkora munkaerőhiány volt az elmúlt években.
2021. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!