Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem veszik már észre,...

Miért nem veszik már észre, azt hogy az álláshirdetéseket hirdető munkáltatók kamu hirdetések, a portfólió stb állandóan hirdeti, de a jelentkezéseket meg sem nézik a munkáltatók, azokra nem válaszolnak. Miért folyhatnak ezek a kamu hirdetések?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
He?
2021. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert altalaban mar megvan az ember, csak kotelezo meghirdetni. Aztan valojaban, valaki vakike kapja meg az allast Tetszik erteni?
2021. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Rgy pillanatra azt hittem, hogy Balazska eltunt az oldalrol. De nem tunt el, csak temat valtott.


Joember, nem az allashirdetesek kamuk, hanem te nem kellesz senkinek. Van kibol valogatni, igy aztan a te oneletrajzod nemhogy a kupac aljan landol, hanem a virtualis iratmegsemmisitoben.

2021. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Jóreggeltkívánok kerdves kérdező!
2021. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Más bocsi! Az Önéletrajzomat szakértővel készítettem el, 42 000 Ft-ért. Minden lényegest tartalmaz ami bizonyítható, és mindösszesen 1.5 lapot vesz igénybe. Ellenőrizné kellene a munkát hirdetőket,hogy valóban keres e munkavállalókat, ha nem akkor száz millás büntiket kiszabni az ilyen troll munkáltatókra. De megsúgom azt, hogy én már 59 évesen öregségi nyugdíjasként élvezem az életem, a kimagasló megérdemelt nyugdíjamból. Csak szóltam hogy rengeteg a troll munkáltató akik így bosszantják a munkát keresők életét.Hát el kellene ezt végre vizsgálni, és szankcionálni, a kamu hirdető munkáltatókat.
2021. márc. 6. 21:23
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

"Az Önéletrajzomat szakértővel készítettem el, 42 000 Ft-ért"

hú ember te egy szamár vagy...

a cv bulider csávónak meg pacsi!

60 évesen menjél már a francba, húzzál el nyugdíjba és hagy meg az álláslehetőségeket nekünk fiataloknak! Nekünk nincs másodlagos, biztos jövedelmünk amit állambácsi utalgat minden hónapban!

köszi!

2021. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Waaahahahahaha...


Na most toltad tul, te elmebeteg. 42 ezerert oneletrajzot iratni, mi? Meg kimagaslo nyugdij, ami mellett azert munkat keresel es a gyk-n hablatyolsz baromsagokat, mi?


Na huzzal vissza k..vagyorsan a szalag melle, nem ezert fizetunk te fereg.

2021. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
balf...sz troll lvl99
2021. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem én keresek állást!!!! Én vígan élem a nyugdíjas éveimet, a kimagasló nyugdíjamból! Ha ezt nem vették volna egyes trollok észre. Amikor aktív korú voltam készítettem egy önéletrajzot magamnak. És az önéletrajzom alapján annyi állásinterjúm volt hogy a végén nekem kellett dönteni melyik munkáltatót válasszam. Tecik érteni. Ja egyébként a munkaügyi Felügyelőségen, már vizsgálják az állást hirdető munkáltatokat, (erről most privát üzenetben kaptam egy fülest). Na most már megnyugodtam. Így van én akkoriban megtehettem,hogy havi annyiért szakemberre bíztam az önéletrajzom elkészítését, amivel sikerült nagyon jól fizető állást találnom magamnak a nyugdíjazásomig. Nekem az is van! Nektek meg az sem lesz!!!! Tecik érteni. Félő de támadó, HR-es kölyökbanda.
2021. márc. 6. 22:06
 10/13 A kérdező kommentje:
Magyarul is leírnád, amit le írtál.
2021. márc. 6. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!