Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akiket ismertek orvosok...

Akiket ismertek orvosok közülük mindenki nagyon gazdag?

Figyelt kérdés

Szerintetek van különbség orvos-orvos fizetése között? (Azonos szakterületen)

Melyik orvos keres a legjobban? És mennyit?



2021. márc. 6. 22:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Igen, gazdag mindegyik
2021. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi! Mielőtt bárki bármit is feltételezne puszta kíváncsiság volt a kérdésem, nem áll mögötte semmilyen hátsó szándék sem.
2021. márc. 6. 23:19
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Az unokaöcsém rezidens egy vidéki kórházban. Sajnos nem olyan a családi háttér, mint amit te leírtál. Nincs saját lakása ezért a kórházban lakik egy kis lyukban, amolyan nővérszálló szerűségben.
2021. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

A 444-nek az orvos bárós riportjai alapján, vannak olyanok a tápláléklánc tetején akik 10 millió felett keresnek havi szinten.


Főleg plasztikai, kardiológiai és szülészeti területeken.

2021. márc. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem minden orvos kőgazdag, akit ismerek, de azért érthetően alapból olyanok mennek orvosira (néhány kivételtől eltekintve), akiknek tehetős a családja, hiszen átlagos fiatal nem nagyon teheti meg, hogy csak egy alapképzést 25 éves koráig csináljon úgy, hogy semmi bevétele, mert nem tud mellette dolgozni.
2021. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
Ismerősöm apja sebészként dolgozott, kinn nyugaton is és igen, ő nagyon meg tudta szedni magát, de ehhez szakmai hozzáértés és tehetség kell, mert rengetegen jártak hozzá és a betegek adták hírül a jó hírnevét, mert kiváló sebész volt. Akik orvosként gazdagok, nagyon sokat dolgoznak, nem is sajnálom tőlük a luxust. Akihez járok fogorvos, szintén magán prakszisos, nagyon jó szakember, nagyon sokan járnak hozzá, ők is gazdagok, a fia kiváló szájsebész! Ez nagyon sok tanulás, gyakorlás, idő, hogy ezt elérje valaki. Mindenki csak a pénzükre sóhajtozik, de ami benne van munka arról már fogalmuk sincs, csak a vagyonát irigyli, tiszta szánalmas!
2021. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Én akiket ismerek, azokat nemtudom mennyire gazdagok, de nemzetközileg is nagyon elismert, az egyik egy szívsebész, aki jelnleg Nigériában dolgozik, és a lányát ismertem meg egy tesco vevőszolgálatán, mert ott dolgozott, a másik egy állatorvos saját rendelővel mri géppel röntgennel többszázmilliós laborral, egyetemen is oktat stb, de egy régi opel astrával jár és zuglóban lakik.
2021. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Én 31 éves háziorvos vagyok, egy éve végeztem a szakképzésemmel, azóta millió körül keresek. Előtte 190 nettóm volt. Jól keresek, de nagyon nem vagyok gazdag, egy öreg Suzukival járok, a szüleimnél élek lakásra gyűjtök. A fiatalságomat meg elszúrtam erre a sz.rra. Ha 18 évesen elmegyek kőművesnek vagy asztalosnak mostanra már kacsalábon forgó palotában élhetnék, negyec annyi stressz mellett.
2021. márc. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%

8# szerintem ne sírj, mert most 1.000.000Ft nettóért sokan kint dolgoznak Németországba és te itthon lehetsz az irodádba.


Egy kőműves ács se keres túl jól, maximum ha nincs bejelentve. Én vidéken maszeknál két évig ácsként 118-156.000Ft kerestem semmilyen jutattásokat nem kaptam és nem volt se szabadságom, se táppénzem. Az életemet kockáztattam, kétszer borultam állvánnyal, 2m-ről.


Meg dolgozzál együtt tanulatlan réteggel aki, még azt se tudja 1m hány cm...

2021. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
28%

Akkor haladjunk sorban, nem irodában dolgozom, hanem rendelőben, valamint háznál, helyszínen, gyakran nem éppen optimális munkakörnyezetben. Marhára nem hat meg, hogy ki mennyit keres Németországban.


Végül mesteremberként nem SAJÁT vállalkozásban dolgozni bénaság.

2021. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!