Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen létezik, hogy egy cég...

Ilyen létezik, hogy egy cég csak egy telefonhívásnyi lehetőséget ad?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy jelentkeztem egy állásra, ami tökéletes lenne nekem, és vártam, hogy keressenek, ez meg is történt. Próbáltak hívni, de pont akkor nem voltam telefonközelben, pedig mindig nálam van, pont arra az esetre, ha keresnének. Pár perc múlva vettem észre, visszahívtam a számot, de nem vették fel. Ezután utánanéztem a számnak a neten, tényleg ezé a cégé volt. Még kétszer próbálkoztam aznap, másnap e-mailt is írtam nekik, később még próbáltam hívni őket, de semmi. Azóta eltelt több mint egy hét. Létezik, hogy ennyi, csak egy telefonhívásnyi esélyt adtak, és mivel pont akkor nem vettem fel, ki is estem a jelöltek közül?

2021. márc. 8. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet.

Sok idióta telefonálgat hirdetésekre hülyeségekkel (többször itt írták ezt), ezért fel sem veszik azt a számot. Próbálj meg másik elérhetőséget keresni, ha nagyon akarod az állást.

2021. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Hát igazából lehet ezer más oka is. Nem tudni.
2021. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, hogy ha van sok jelentkező, elfoglalt a cég és akkor egyszer hívtak, pont nem fognak újra hívni, oda írták a neved mellé, h nem elérhető kész :)
2021. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az övemen hordom a telefonom. Nagybiztonságú informatikai rendszereket üzemeltetek. 10-ből 3 alkalommal vagy a WC-n, vagy fürdés közben csöng a telefon.

És felveszem...

2021. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!