Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telefonos állásinterjún miket...

Telefonos állásinterjún miket kérdeznek általában?

Figyelt kérdés
Ti milyen kérdésekkel találkoztatok már telefonos állásinterjúkon? (Irodai állásokat keresek, nincs kinézve még konkrét pozíció, ezért általános lenne a kérdésem).

2021. márc. 8. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel a pozíció, milyen korábbi tapasztalataid vannak, milyen állat lennél. Na jó, ez utóbbit inkább személyesen szokták.


Amúgy az alapdolgokat szokták egyeztetni. Jó e neked a meló időbeosztása, helyszíne stb. Ha valami showstopper, akkor derüljön ki még itt.

2021. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kajak kerdeztek mar toled azt, hogy milyen allat lennel? Ez kiraly :D
2021. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, de hányszor. Mikor a szőke 20 éves HRes kislány már nem tud mit kérdezni, akkor bedobja ezt.
2021. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is azt hittem, az állatos vmi urban legend 😂


Köszönöm a választ 🙂

2021. márc. 8. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Telefonban csak annyit kérdeztek, h miért jelentkeztem, mit dolgoztam és hogy mik a céljaim, utána egyből hívtak személyesre vagyis inkább webcamos tesztre.
2021. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a személyes állásinterjú szerencsésebb,mint a telefonon történő.

Komolyabb cégek,behívják a kiválasztott leendő munkavállalókat,hogy személyesen is megismerjék őket.

Ilyen esetben általános kérdéseket tesznek fel,mint példàul: mivel foglalkozott előzőleg?, miért szeretné ezt az állást?, hallott már a cégről? stb,stb...

2021. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit személyesen is. Ilyen milyen állat lennél meg hasonló baromságokkal még sose találtak meg. Szellemi/szakmai online teszt volt már
2021. márc. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Milyen állat lennél? xddd azt erre mit válaszoltál. én biztos valami troll választ adnék. Ez valami vicc kérdés.
2021. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem már kérdezték:

- Ön milyen állat lenne?

- Csak egyet mondhatok?

- Igen.

- Hollófarkas.

- Az milyen állat?

- Hát a holló meg farkas egyben. Ez a két kedvenc állatom.

- Értem.


Nem vettek fel.

2021. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondtam, hogy oroszlán. Mindig igaza van, ha mégsem, akkor erősebb. Felvettek, de nem mentem.
2021. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!