Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angol és német felsőfokú...

Angol és német felsőfokú nyelvvizsgákkal és egy Corvinuson szerzett alapdiplomával rendelkezem. Milyen tanfolyamot végezzek el, hogy minél értékesebbé váljak a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
Pl. webdesigner-re gondoltam, vagy esetleg valamilyen programozásra, bár attól kicsit tartok, mert sohasem volt dolgom vele. Idegenvezetésen is gondolkodtam, de hosszú távon nem hiszem, hogy bejönne.
2021. márc. 11. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A corvinus alapszakot írd le azért, mert nem mindegy hogy nemzetközi gazdálkodás vagy még a kertészettudományi karról valami....


Most ha web design-t vagy idegenvezetést akarsz, akkor miért van közgazdász alapdiplomád?

2021. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert amikor csináltam, még nem volt világos, mit akarok. Most sem az egyébként. Ha tehetném, környezetvédelemben vagy erdészetben tevékenykednék, csak abból kétlem, hogy megélnék.
2021. márc. 11. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A nyelvekkel sokra nem mész, már napjainkban is olyan eszközök vannak, amik gyakorlatilag az összes fontosabb nyelvet tudják, szinkrontolmácsként fordítják akár az élő telefonbeszédet is. Pár éven belül max hobbi lesz a nyelvtanulás. Érdemes lenne valamilyen programozó gyorstalpalót elkezdeni, vagy ha nem fekszik, akkor szakmát tanulni. Nem feltétlenül építőiparit, mert elég hektikus, ha ömlik a csokbaba hitel akkor rogyásig vannak munkával, amikor ezrével árverezik a kulipintyókat akkor éhhalál.
2021. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Egy gépi fordítás sosem lesz olyan mint az emberi
2021. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!