Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő múlva lehet érdeklő...

Mennyi idő múlva lehet érdeklődni jelentkezés után?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy jó kis állásra, vissza is jeleztek, ki kellett tölteni egy-két kérdőívet, és azt írták, hogy maximum 2-3 munkanapon belül visszajeleznek mindenképp. Nos, azóta eltelt 2 hét, tehát 10 munkanap, de semmi. Ilyenkor már el lehet kezdeni érdeklődni szerintetek, hogy mi újság?

2021. márc. 13. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szükséges. Ha kellesz nekik, akkor fognak szólni.
2021. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 moozygoo ***** válasza:

Én soha nem kérdeztem vissza.


Szerintem addig ne hagyd abba a keresést és az interjúra járást, amíg alá nem írsz egy munkaszerződést.


Nekem általában nem jeleztek vissza.

Volt egy olyan is, amikor hetekkel később kérdeztek vissza hogy mi újság, akkor mondtam hogy már nem aktuális, mert jövő héten mentem már a fix állásomra.


Egy munkahely nem ér annyit hogy beadd 1 helyre a papírjaid, aztán várakozz hogy mi van, és utána még te érdeklődj hogy miújság.

2021. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell érdeklődni, a válaszuk nem.
2021. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-3 hét után emailben érdemes.
2021. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az egészben csak az az érdekes, hogy kint van a honlapjukon, hogy mindenkinek adnak visszajelzést, akkor is, ha a válaszuk nem, mert szerintük megérdemli a jelentkező. Ehhez képest érdekes ez a csend.

Meg ha egyszer leírják, hogy írnak 2-3 napon belül, akkor minimum egy egysoros választ várna az ember.

2021. márc. 13. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor sem jeleztek vissza, amikor azt írták az e-mailben, hogy mindenképpen (vastagon, aláhúzott betűkkel) keresnek. Van ilyen.
2021. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!