Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 évesen nyárimunkát válalni...

16 évesen nyárimunkát válalni ? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tescoban vagy gyorsétteremben lehet 16 évesen nyárimunkát válalni ?


Tescon kívül más üzletlácok is keresnek diákmunkást?


Hotelek takarítani keresnek 16 éveseket vagy csak az egyetemisták kellenek nekik?


Hol érdemes 16 évesen nyárimunkát vállalni?



#diákmunka #nyári munka #nemfélekamunkától
2021. márc. 15. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Diákszövetkezetben.
2021. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
15 éves kortól tanítási szünetben lehet dolgozni,16 éves kortól iskola után is. Diákszövetkezetbe lépj be .
2021. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Termelő szövetkezetbe kellene belépned, nem diákszövetkezetbe!
2021. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Pusztulna meg az összes kommunista rendszerben lemaradott ember😂
2021. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Diákszövetkezeteknél érdeklődj. Penny országosan keres diákokat (a Pennyről a Biztospontnál érdeklődj)

Tescoba is van, oda több iskolaszövetkezet is közvevít diákokat. Gyorsétterembe nem tudom mennyire van most diákmunka a korona miatt. A másik lehetőség a gyárak, üzemek, raktárak, oda keresnek még diákokat

2021. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fürge diákot tudom ajánlani, bár nekem nem segítettek ha te nagyvárosi vagy biztos találnak valamit. Ha te is vidéki vagy a legtisztább ha bemész a helyi fagyizóba, boltokba. Vagy teszed azt amit én is tettem, neten keresel olyan munkát ami nyáron biztosít majd szállást is. Drukkolok, ha kell valami segítség írj privátba. Ha meg Balaton környéki vagy, girl megadom a messengerem, es gyere velem diakmunkazni mert felek egyedül milyen lesz ott aludni es dolgozni egy idegen helyen😂😂😂
2021. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!