Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges munkásszállójának...

Lehetséges munkásszállójának való élés és gyári munka mellett elvégezni levelezőn egy piacképes egyetemi szakot?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyár még elmegy, de a munkásszállón, ha nem egyedül vagy, nem lesz egyszerű... Plusz a levelezőhöz is be kell járni péntek-szombaton.
2021. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Azt tudom, hogy a levelezőhöz is be kell járni, bár nem mindenhol pénteken és szombaton, de az is igaz hogy ez a leggyakrabban előforduló rendszer...


Igazából fogalmam sincs, hogy hogyan működik egy munkásszálló, de jobb ötletem nincs.


Olyasmi mint egy house sharing?

2021. márc. 18. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt hittem, már megvan a hely. A levelezőhöz szerintem sok otthoni munka szükséges, esti tanulások, ha mondjuk többen vannak egy szobában, akkor az nem a legideálisabb.
2021. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Lehet
2021. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Engem csak az érdekel, hogyha egy kérdést nem tudsz rendesen kiírni, hogyan fogsz szagdolgozatot írni?


De simán lehet munka mellett diplomát szerezni, ha tanulsz rendesen.

2021. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én dolgoztam gyárban hazaérve csak bedőltem az ágyba meg mindig volt valami dolgom munka után a műszakok is kicsinálják az embert.

Elképzelni lehet, hogy könnyű de a valóságban rohadt nagy akaraterő kellene, hogy abban a kevés szabadidődben bent ülj es bújd a könyveket. Amikor meg lenne egy szabad szombatod bekell menni, hosszútávon ez azért akadolyokba ütközhet.

A masik dolog meg munkasszállón ne számíts értelmiségi szobatársakra allatalaban az aljanép a gyakori lesznek alkoholisták, cigányok meg Isten tudja kik.

Szerintem nem a legalkalmasabb hely a tanulásra főleg ha pl 3 an lesztek egy szobában.

Ha egyedül leszel szobán talán könnyebb.

2021. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!