Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális bérigény egy multinál...

Reális bérigény egy multinál recepciós pozícióban?

Nem olyan régen jelentkeztem egy multihoz recepciós állásra.

Több éves tapasztalattal rendelkezem, így nettó 200.000 Ft-ot adtam meg bérigényként. Szerintetek reális, van esetleg esély többre?

Feladatok röviden: látogatók fogadás, adminisztratív feladatok.

Az angol nyelv tudása elvárt, középfokú nyelvvizsga megvan.

2021. márc. 19. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Helyileg hol van?

Illetve részletesebb leírás nem ártana. Nyelvtudásnál is elképzelhető, hogy tárgyalóképes az elvárt, oda a B2 kevés lesz.

Ha megadtál egy bérigényt, annál többet nagy eséllyel nem fogsz kapni, ha rátértek erre az interjún.

2021. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány gyereked van friss házas vagy? Nem mindegx
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Kevésnek tartom. Persze attól függ hol, kelet vagy nyugat M.ország, főváros?
2021. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1.: Vidéken, de megyeszékhely.

Külföldi látogatók tájékoztatása a főbb feladat, tárgyalókepes nyelvtudás nem volt említve. Túl vagyok az interjún, sokkal több infót nem kaptam a feladatokról, még kialakuloban van a munkakör.

2.: Se férjem se gyerek.

2021. márc. 19. 15:31
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Mindig bruttó bérigényt adunk meg... A nettó a kedvezményektől függ.
2021. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy teljesen reális bér teljes munkaidőben.
2021. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: nettoban kértek.
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy adócsaló kkv lenne, akkor még meg is érteném, mert bejelent minimálbérre, és borítékban adja a többit. De hogy egy multinál ilyen amatőrök legyenek...
2021. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valójában egy munkaerő közvetítő cég adna fizetést, ebben tapasztalata vkinek? :)
2021. márc. 19. 15:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez azt jelenti, hogy kölcsönzött munkavállaló leszel, munkaszerződést a közvetítővel fogsz kötni, a cég csak foglalkoztatni fog, így sajnos a felmondás körüli dolgok egyszerűbben mennek, ez nem annyira szerencsés rád nézve. Azt javaslom, hogy ezt alaposan járd körül, mielőtt aláírsz náluk és kérdezz rá, hogy van-e lehetőség később átvételre, mik a tervek hosszú távon a pozícióval.
2021. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2