Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Big 4-nál erről mi a véleménye...

Big 4-nál erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A big 4 cégeknél(e&y,KPMG stb) tényleg lehet pályázni külföldi munkavégzésre is? Pl akár az USA-ba is?

És kb mennyi időbután teheted ezt meg?

Még egyetemista vagyok de majd szeretnék jelentkezni hozzájuk és szívesen kimennék majd külföldre tőlük.



2021. márc. 19. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy pályázhatsz a kinti pozíciókra, mint aki nem dolgozik a cégnél, csak nyilván előny, hogy már alkalmazott vagy (akár csak 1-2 éve is). A magyar főnökeid nyilván nem fogják jó szemmel nézni, de nem is kell tudniuk róla.
2021. márc. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyival árnyalnám a képet, hogy jelentkezni lehet ugyan, de globális vállalatok lévén sokan gondolkodnak még ugyanígy, tehát a verseny óriási és az adott ország is mindig először inkább a saját honfitársát alkalmazza. Kiemelkedően és különlegesen jónak kell lenni egy ilyen lehetőséghez.
2021. márc. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fsms ***** válasza:
100%
Ez igaz minden multinál, hogy pályázhatsz. A németeknél ez bevett gyakorlat, hogy ki tudsz menni sok évre dolgozni. Nekem több tíz kollegám dolgozik kint. Van olyan aki véglegesen kitelepült, nem is egy.
2021. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyik csoporttársam egy big 4nál gyakornok és mondta hlgy az interjún a főnökének említette és ő bíztatta hogy persze majd kimehet és támogatja.

Csak gondoltam itt is megkérdezem hogy van ez.

2021. márc. 20. 11:44
 5/6 Fsms ***** válasza:

Az interjú a demó korszak, ott mindent megígérnek, a valóság ennél árnyaltabb.

Ha elmész a t csoporthoz jóval több az esélyed.

2021. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
T csoporthoz?
2021. márc. 20. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!