Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi egy "általános irodai...

Mi egy "általános irodai adminisztrátor" feladata? Megéri pályakezdőként jelentkezni annak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Kvt foz


Viccet felre teve, ceg fuggo, kis cegeknel ha gond van asztallal szekkel stb akkor o rendezi hogy uj keruljon, ha elfogy a kv rendel, stb. Azokra a melokra gondolj ami ahhoz kotheto hogy az iroda mukodeset biztositja.

2021. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Akkor ezekhez nincs szükség végzettségre mondhatni, meg ezeken felül végez mondjuk olyasmit, mint adatbevitel? tehát táblázatkezeléssel foglalkozik-e, hasonlók?
2021. márc. 20. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Az első munkahelyemen adminisztrátor/adatrögzítő voltam. Konkrétan adatokat kellett ellenőrizni és/vagy javítani full manuálisan. A másodikon is olyasmi voltam, ott is volt adatok javítgatása, ott már kellett pici Excel-tudás, ezen kívül email-ezni kellett és munkaeszközöket kiadni.

Első helyen 5-6 fős, második helyen 2 fős csapatban.


Később már informatikusként olyan alkalmazást üzemeltettem, amibe a cég munkatársai adatokat vittek fel voltaképp. Üzleti folyamatkezelő dobozos szoftver volt, belső és külső levelezést, adatok kezelését automatizálta részben. A felhasználó kollégák munkakörének külső (nem céges) megnevezése is irodai adminisztrátor lehetett.


Amúgy nem tudom, mit jelenthet még illetve az 'általános' szónak van-e külön jelentése.


Amit első ír, az kicsi már a titkár, személyi titkár, bár ki tudja, igazam van-e.

2021. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ tőled is.


Igén én kb arra gondoltam amit te leírtál, Szeged fele keresnék ilyet igazából.

2021. márc. 20. 09:40
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy nem valami jól fizető, 0 intellektuális (és egyéb) képességet igénylő, unalmas állások ezek. Ráadásul nem adnak hasznos szakmai tapasztalatot, az ember évek múlva se "ért semmihez" kvázi. Így csak egyre nehezebb lesz elhelyezkedni/váltani, mialatt a fizetés növekedése jó, ha az infláció ütemét el fogja érni.

Átmenetileg javaslom csak.

2021. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oh, az nem igazán érdekel jelenleg. Ahol most vagyok milliárdszor rosszabb. Ha nem is jönne össze egy ilyen állás inkább suicide mellett döntenék minthogy maradjak ahol jelenleg vagyok, mindenféle vicc/túlzás nélkül.


Köszi a választ.

2021. márc. 20. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
#5 Azért biztos hogy ki lehet fogni értelmes állásokat is ezzel a megnevezéssel, meg olyat is, ahol csicskának nézik az embert. Nagyon helyfüggő.
2021. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!